Oral-B

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérítő fogkefe egyedi CrissCross sötékkel.

• Hatékonyan tisztítja a fögközöket és a nehezen elérhető helyeket.
  • Gyengéd ínymasszírozóval, mely biztosítja a kényelmes, minden napi tisztítást, hogy a mosolyod tiszta és ragyogó maradhasson.

Soft és medium verzióban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

7ot

2016. május 13.

Imádom ezt a fogkefét. Kényelmes a fogása és nagyon puhák a sörtéi, ennek ellenére alaposan tisztít. Ez a masszírozós cucc is tök jó rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.