Oral-B

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2015. július 9.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Elemes (2XAA)
  • Oszcilláló mozgás: 9600 mozdulat/perc
  • Gumírozott markolat
  • Eltávolítja a foglepedéket
  • A minden egyes fogmosás alkalmával elvégzett lepedékeltávolítás kényezteti a fogakat és a fogínyt.
  • Jelentős tisztítóhatás
  • Jelentősen javítja a fogíny egészségét

Kompatibilis fejek: Precision Clean, Sensitive Clean, Pro White

Serpentina

2020. május 7.

Életem egyik legjobb döntése volt ez a fogkefe! Előtte volt már tapasztalatom más márka elektromos termékével, amivel sajnos nem sikerült megbarátkoznom, állandóan vérzett tőle az ínyem, így rövid időre visszatértem a manuálisra, - de ez tényleg egy álom!
3D White fejjel használom, - ez számomra a tökéletes kombináció. Tökéletes a kialakítása, maximális pontossággal idomul a fogakhoz, nem sérti fel az ínyt, a szájüreg legkisebb zugaiban is megtisztít minden részt. És még csak a kis elemes verzióról beszélek, nem a nagy, tölthető prokról.
A fogmosásban/-ápolásában számomra abszolút új szintet jelentett. Már 9 hónapja birtoklom, és teljes mértékben meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

palibogi

2019. április 28.

glamouron vettem most. Szerintem jó, nem is volt drága se. Bár kicsit tényleg hangos, az elemet nehéz benne cserélni... de ezen kívül én meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Hecate

2018. április 11.

Alapjában véve elégedett vagyok vele. Jól tisztít, kellemes az ínynek. Ugyanakkor elég hangos, az elemet számomra mindig nehéz kivenni az elemtartóból. Bánatomra újratölthető elem maximum csak 2 napig bírja benne, vagyis 6 fogmosást. Viszont jobban röpködnek a fehér fogkrémcseppek a fürdőben, így többet kell kicsit takarítani utána, mint hagyományos társánál, de ez megszokható. A készüléket hiába mosom elég hamar újra fogkrémfoltos lesz. Egyszer nem tudtam beszerezni Oral-B pótfejet, de a kéznél lévő új Prokudent pótfejjel is tökéletesen működött, igaz azt fordítva tudtam rátenni, ám úgy is élvezet volt a fogsuvickolás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

blackcat00616

2017. május 10.

Évek óta használom, teljesen rendbe tette az ínyem, ami előtte folyton vérzett :/ A fogaim fehérebbek és hosszabb ideig friss a leheletem, mint a sima fogkefétől :) 5*

Az előző 4 év után tönkre ment, ugyanilyet vettem. Kb 1 hétig használtam sima fogkefét, hiába volt szipi-szupi szenes, teljesen más érzés volt utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Noncs

2017. március 26.

Kb 2 éve vettem és azóta is tökéletesen működik. Remekül tisztít, de mégis kíméletes. Én szeretem, hohy elemes, mert utazáskor nem kell a töltőt is külön vinni. Ennyi pénzért nagyon megéri, nem rosszabb, mint a sokkal drágább változatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

flaghunter

2016. augusztus 24.

Ha megtanulod, hogyan kell használni, vissza sem térsz a manuálishoz 😊 kb öt éve használok ilyet, azóta ritkábban kell járnom fogkő-eltávolításra. Alaposan tisztít, nincs fogínyvérzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Skincaremania

2016. augusztus 24.

Akciós volt a Rossmannban 2 hónapja, és megakadt rajta a szemem. Nagy kíváncsiság fogott el, vajon mitől tudhat többet, mint 1 manuális. Sajnálom, hogy nem vettem előbb, mindig is azt hittem, ez egy drága mulatság, de sokkal többet is megér, nevetséges az ára a hatékonyságához képest. Megszerettette velem a fogmosást. Nem tudok betelni vele. Minden étkezés után fogat mosok már, ha a körülmények engedik. Direkt elemeset szerettem volna, nekem az praktikusabbnak tűnik, mint a töltős. Először nagyon furi volt a használata, de belejöttem rögtön. :) Minden kis zugot elérek a fogaim között, és annyira tisztának is érzem, nem kell rányomni a fogaimra, érzem, ahogy dolgozik sebesen. Gazdaságos is, sokkal kevesebb fogkrémet használok azóta. Kényelmes a gumi markolata, én nem tapasztaltam vele olyan észrevételeket, mint KuliKali, a feje olyan, mintha új lenne, kicsit sem állnak szét a szálak, és sosem állt még le nekem. Én minden egyes fogmosáskor szétszedem és kiöblítem a fokrém maradványokat, szépen tisztán tartható. Olyan, mintha új lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Evelyn7

2016. augusztus 1.

Évek óta elektromos fogkefét használok és elsem tudnám képzelni, hogy a manuális fogkeféhez térjek vissza. Mindenkinek csak ajánlani tudom az Oral-B t. Nincs fogíny vérzés sokkal tisztább szebb lesz a mosolyod.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

KuliKali

2016. május 17.

Nem rossz fogkefe,karácsonyra kaptam,mert már rég szerettem volna alaposabb tisztítást a fogaimnak. Igazából 3 problémám volna vele:1.)nagyon hamar elhasználódik a feje,nem telt el egy hónap,már szanaszétágaztak a sörték.2.)akárhogy tisztítom,képtelenség teljesen megtisztítani a készüléket 3.) folyton megáll fogmosás közben,újra kell indítani. Hát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

Amarillo

2016. május 5.

Legjobb fogkefe amit valaha használtam.gyönyörűen tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Legjobb fogkefe amit valaha használtam.gyönyörűen tisztít