Oral-B

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50 m   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2017. december 17.

Kiszerelés:   50 m
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Segítségével a fogkefe által hozzá nem férhető területek is megtisztíthatók.
  • A speciálisan megalkotott, polimer bevonatnak köszönhetően a lepedék viszonylag egyszerűen eltávolítható.
  • Nem foszlik és nem szakad el.
  • Könnyen siklik a fogak között.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Lilium

2021. március 28.

Régóta ezt használom már, én megszerettem, habár eleinte könnyen megvágtam vele az ínyemet. Sőt, néhanapján ma is előfordul, ha nem figyelek. Ettől függetlenül az anyaga nagyon jó minőségű, könnyen siklik a fogak között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 28.

livikee23

2021. január 26.

Gyorsan szükségem volt fogselyemre, és az üzlet ahol vásároltam csak ez volt található. Már az első használatnál szét foszlott,de elhasználtam már az ára miatt is. Viszont nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 26.

erasm98

2020. szeptember 12.

Konkretan azért vettem meg, mert szinte már istenítik ezt a fogselymet, gondoltam muszáj kipróbálnom. Én eddig a lidl-set használtam, nem tudom pontosan, de szerintem fele ennyibe kerül, ha nem kevesebbe. Mióta nőnek a bölcsességfogaim, azóta iszonyatosan szorosan van a fogsorom, a fogak töve viszont ugye keskenyebb, így ott azért mégis nagyobb a hézag. Ezért hiába könnyű becsúsztatni két fog közé a fogselmyet, a tövénél már vastagabbra lenne szükség, hogy mindent jól kiszedjen. Nekem amúgy sokszor foszlik is.

Egyetlen, amiben veri a többi fogselymet, hogy ennek a mentolos íze nem tűnik el... a lidl-snek sajnos 1-2 nap miután felbontottad, és minden íze elszállt:(

NEm egy rossz fogselyem, de ennyit nem ér nekem, hogy ízesített legyen és maradjon is sokáig. Akinek tényleg gondot okoz ha picivel vastagabb a fogselyem (amúgy csodálkozva olvastam, hogy mennyi embernek fontos ez:O), akkor annak érdemes beruháznia rá, egyébként meg felesleges szerintem 1000 Ft-ot (oh c'mon!!!!) kaidni érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Kremcica

2020. április 30.

Update 2:
A mentolos verzió továbbra is sokkal (láthatóan) vékonyabb a mentes változatnál szerencsére. Az értékelésem a mentolosra vonatkozik, a másik felejtős.

Update:
Találtam a Müllerben ízesítésmentes verziót. Nem tudom ezzel van e probléma vagy a mentolos verzión is változtattak, de ez nem tetszik. Konkrétan olyan vastag hogy alig bírom kiszedni a fogaim közül... eddig nem volt ilyen problémám, sőt épp a vékonysága miatt vásároltam újra már vagy fél tucatszor. Venni fogok megint egy mentolosat és lecsekkolom mi a helyzet, ha jelzés nélkül változtattak rajta nagyon morcos leszek.

Régóta használom már, próbáltam olcsóbb termékre leváltani de annyira szorosan állnak a fogaim hogy csak ez fér a fogközeimbe úgy hogy nem szorul be. Klassz hogy mentolos, nem éles a széle így nem is sérti fel az ínyemet. Rendszeresen használom, nincs is problémám a fogaimmal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Update 2:

Update:

Sisszy

2020. április 14.

Szerettem ezt a fogselymet. Erős, de közben meg olyan vékony, hogy jól befér a fogak közé. Sokáig kitart, nagyon kellemes anyagból van. A legjobb fogselyem amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Toothfairy

2019. november 12.

A magyaroszági piacon kapható fogselymek közül az egyik legjobb. Nem túl vastag, így a szorosabb fogközökben is megfelelően alkalmazható. Nem esik szét szálakra (természetesen az elálló tömésszélek, fogpótlások stb. ezt is elszakítják).
Korábbi véleményben írták, hogy "ez bizonyította be, hogy a fogselymezés nem egy borzalmas dolog". Több ismerősöm is nyilatkozott így miután javasoltam nekik a váltást. Aki úgy érzi, hogy a fogselyem nem megy be a fogai közé, illetve kellemetlen érzés használni, mert szinte kitépi a fogait, mindenképp tegyen egy próbát ezzel a termékkel.
Az ára valóban magasabb a drogériás társainál, de ez esetben tényleg sokkal magasabb minőséget kapunk. Nem érdemes a boltban elcsábulni a kedvezőbb árú (főként saját márkás) alternatíváknak (tudom nem könnyű, mert már nekem is sikerült elkövetnem ezt a hibát, de az lett a vége, hogy elmentem venni ilyet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

hetesiedit

2019. július 10.

Régóta használom, jól működik. Ami kicsit zavar, hogy használat során elvékonyodik, néha el is szakad, és egyszer-egyszer a fogam közé ragadt, alig tudtam kiszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Bloom

2019. április 26.

Csak ezt használom; jó minőségű, kellőképp vékony, nem foszlik szét, viszont lehetne valamivel olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

MissLia

2019. március 14.

Nagyon szeretem, csak ezt használom! :) Kellőképp vékony, az én szűk fogközeim tisztítására nagyon jó. Nem akadozik és nem sérti fel az ínyem, ami jó pár fogselyemnél probléma volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Sunnyvagyok

2019. január 5.

A párom mindig ezt használja, és én is kedvet kaptam hozzá így a mindennapi rutin részeként esténként használom közvetlen fogmosás után. Nincsenek korábbi tapasztalataim a fogselyemmel kapcsolatban, igazából teszi a dolgát, vagyis teszem a dolgom vele! :)
Befér olyan fogaim közé is, amiről azt gondoltam, hogy áhh oda még a por sem! :D Ügyesen kell használni, nekem is idő volt mire rájöttem a technikájára. Youtube- on van fent pár vidi azoknak akik kíváncsiak rá, hogy hogyan kell helyesen használni.

A mentolos ízt én sem érzem igazán rajta, de nem is várom el tőle. Foszlani valóban foszlik, ahogy az előttem szólók is írták, de nem pontozom le túlságosan. Majd kipróbálok más terméket is és majd updatelek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Antioxidánsok: BHT