Best of Beauty 2019

Oral-B

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50 m   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2017. december 17.

Kiszerelés:   50 m
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Segítségével a fogkefe által hozzá nem férhető területek is megtisztíthatók.
  • A speciálisan megalkotott, polimer bevonatnak köszönhetően a lepedék viszonylag egyszerűen eltávolítható.
  • Nem foszlik és nem szakad el.
  • Könnyen siklik a fogak között.

Bloom

2019. április 26.

Csak ezt használom; jó minőségű, kellőképp vékony, nem foszlik szét, viszont lehetne valamivel olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

MissLia

2019. március 14.

Nagyon szeretem, csak ezt használom! :) Kellőképp vékony, az én szűk fogközeim tisztítására nagyon jó. Nem akadozik és nem sérti fel az ínyem, ami jó pár fogselyemnél probléma volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Sunnyvagyok

2019. január 5.

A párom mindig ezt használja, és én is kedvet kaptam hozzá így a mindennapi rutin részeként esténként használom közvetlen fogmosás után. Nincsenek korábbi tapasztalataim a fogselyemmel kapcsolatban, igazából teszi a dolgát, vagyis teszem a dolgom vele! :)
Befér olyan fogaim közé is, amiről azt gondoltam, hogy áhh oda még a por sem! :D Ügyesen kell használni, nekem is idő volt mire rájöttem a technikájára. Youtube- on van fent pár vidi azoknak akik kíváncsiak rá, hogy hogyan kell helyesen használni.

A mentolos ízt én sem érzem igazán rajta, de nem is várom el tőle. Foszlani valóban foszlik, ahogy az előttem szólók is írták, de nem pontozom le túlságosan. Majd kipróbálok más terméket is és majd updatelek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

vagabond

2018. november 5.

Nekem ez bizonyította be, hogy a fogselymezés nem egy borzalmas dolog. Előtte egy dm-eset használtam néha, de mindig fájdalmas és kellemetlen volt, de ez a fogselyem kényelmesen befér a fogaim közé és különösebb szenvedés nélkül ki tudom szedni, csodás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

anneshirley

2018. augusztus 28.

Nagyon kevés olyan fogselyem van, ami befér a szűk résekbe a fogaim között, illetve, ha már bement, onnan hosszas könyörgés, pánik és könnyek nélkül ki is jön. Ő ilyen, és nekem már ezért 5 csillagot érdemel. Hála istennek van belőle mentol nélküli verzió is, mert én nem bírom, ha a fogselymem is ízesített/illatosított. Foszlani vagy szakadni nem szokott. Boldogság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

rammy717

2018. április 21.

A legjobb fogselyem. Könnyen használható, nem sérti fel az ínyemet, és plusz pont a menta illatért. Én mindig ilyet veszek. Ajánlom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

syrin

2018. április 6.

Tetszik a doboza, sokáig elég, az íze kellemes, a hatásosságával nem mindig vagyok megelégedve, de egyelőre túl sok összehasonlítási alapom nincs. Nem tudom más fogselyem mennyire szálasodik, még keresgélek olyat, ami ehhez képest kevésbé. Azt hozza, amit minimálisan elvárnék egy fogselyemtől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

linduci

2018. április 2.

Összehasonlítva a szürkével a kettő ég és föld. Ez nagyon vékony, szálasodik, és valahogy nem érzem, hogy tiszták lennének a fogaim utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

noemi9026

2018. március 24.

Kedvenc fogselymem :) Vámház körúti ázsia diszkontba 500 forintért kapható míg a dm-be 899 forintért

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Zsofii88

2018. február 21.

Sajnálom hogy lekell húzzam ezt a terméket de nekem valamiért nem vált be. Nekem nagyon csúszik,hiába csinálom óvatosan egy pillanat alatt már felsérti az ínyemet. Semmi mentolosat nem érzek rajta,drága,és valamiért nemtudom hogy az enyém hibás-e de már ugy vettem hogy a fogselyem felületéröl kis szemcsék gördülnek föl mintha a felülete megszáradt volna és lejönne,nemtudom hogy mitöl,ja és még nálam elég gyakran szétfoszlok..még elhasználom ami van de másikat fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: BHT