Oral-B

Ár:   68450 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kgergely, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Intelligens elektromos fogkefe, amely a fogorvos ajánlásai alapján tisztít.

• A 3D tisztítóhatás oszcilláló, forgó és pulzáló mozgással távolítja el és söpri ki a lepedéket a fogak közül, így akár 100%-kal több lepedék eltávolítására képes, mint az Oral-B manuális fogkefék.
  • A szájápolási igények teljeskörű kielégítéséhez számos Oral-B fogkefefejjel kompatibilis.
  • 6-féle fogmosási üzemmód: mindennapos fogmosási, fogínyápoló, érzékeny, fogfehérítő, nyelvtisztító és extra tisztító üzemmód a kiváló tisztítóhatásért.
  • Szájkvadránsonként jelzés, hogy a szájüreg minden egyes részére megfelelő idő jusson, illetve, hogy lehetőleg ne maradjanak érintetlen területek.
  • Személyre szabható beállítások, valós idejű útmutatás, nyomásérzékelő.
  • Oral-B applikáció, amely naponta nyomon követi a fogmosási szokásokat és gyakorlatokat.
  • Az Oral-B legtartósabb akkumulátora: egy teljes töltés 12 napi működést tesz lehetővé (napi 2*2 perces fogmosás mellett), az Oral-B leggyorsabb töltője, 2 év garancia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mlexa

2020. január 10.

Nagyon vágytam rá, így megvettem. Sajnos akkor még Huawei p8 lite telefonom volt, amivel nem volt kompatibilis az alkalmazás. A Párom telefonjával működött, de nem valami jól. Volt olyan, hogy a jobb oldali fogaimat mostam, az alkalmazásban meg teljesen máshol mutatta. Nem érzékelte rendesen a dolgokat sajnos. Számomra inkább macerás volt ez az alkalmazás, mint segítség. A reggeli rohanásban nincs idő állítgatni a telefont, hogy rendesen érzékeljen... Maga a fogkefe jól működött, szuper, hogy ilyen sok üzemmódból lehet választani. Illetve az is tetszett, hogy negyedenként jelzi, hogy lehet továbbhaladni. Nem csak 2 perc után, mint az egyszerű verziók. Ha túl erősen nyomjuk rá a kefét a fogainkra, akkor is figyelmeztet. Egy töltéssel nekem 10-12 napot bírt ki, napi háromszori fogmosással. Összességében jó kis termék, de én eladtam, mert rájöttem, hogy sokkal olcsóbban is kapni jó fogkeféket. Ez az alkalmazás miatt ilyen drága, mert hiper-szupernek állítják be, de nekem felesleges volt. Szerintem a régebbi verziók is vannak ennyire jók, mert már azokon is többféle üzemmódból lehet választani. Ez az alkalmazásos intelligens szöveg meg csak marketing.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

balazskrisztii

2018. december 14.

Minőségi különbség van a manuális és az elektromos fogkefe között. Az alkalmazás mindenre felhívja a használó figyelmét, ha túl erősen nyomja, vagy ha kihagyott egy területet. Nagy befektetés, de hosszútávon megéri

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

sapigitta

2017. augusztus 15.

Holy grail, az egyszer már tuti!
3-4 hónapja nyúzom, tizenéve elektromos fogkefézek, az 500-ashoz is írtam annó véleményt (egy rövid szösszenettel most frissítettem is), azt is szerettem, mint idáig az összeset, de a tudat, hogy ezzel fekszem, majd másnap ezzel kelek, igazán megnyugtató.
A fogaim ilyen tiszták még soha nem voltak, egyszerűen tökéletes, minden egyes használat során áldom az eszem, hogy átszoktam tiniként a manuális fogkefékről az elektromos oral-b-k használatára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Holy grail, az egyszer már tuti!

besty

2017. február 14.

Imádom!
Használtam már többféle elektromos fogkefét. Triumph 5000est közel 10 évig.aztán az újabb változatát 2 évig. Még mindig működik és olyan, mintha új lenne...de most ő az új szerelmem. Mindent tud. Tökéletesen működik. Nekem a fekete változata van. Nagyon exkluzív darab. a doboztól az utolsó kis darabig tökéletesen összerakott termék. karácsonyi akcióban vettem a fogkefe-bolt.huról. megérte! Remélem a következő jópár évben hű társam lesz. Az applikáció pedig nagyon hasznos és jól elszórakoztat fogmosás közben. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Imádom!