Oral-B

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Kiszerelés:

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

GardenofEve01

2019. szeptember 30.

Már nagyjából 10 éve mosom a fogaim elektromos fogkefével. Az első modellek között voltak olyan darabok, amik sajnos 1-2 évnél nem bírták tovább. 3 és fél éve használom ezt a modellt, és azt hiszem megtaláltam a megfelelőt. Mivel nálam állandóan töltőn van, nem tudom mennyit bír(na) töltés nélkül. Viszont rendkívül megbízható, eddig hibátlanul működött az év összes napján, és ami külön pozitívum, hogy sokféle típusú pótfejjel lehet kompatibilisen használni. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

farkasszandra

2019. június 1.

Az aksija nagyon sokáig bírja napi 2 használat mellett. Utazótokban bárhova vihetem, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

sabrirory

2018. augusztus 17.

Még csak pár hete használom. Nagyon szuper! Elsőre véresre mosta az ínyem... de aztán másodszorra már minden rendben volt. Nagyon alaposan tisztít. Az akksija sokáig bírja. Nekem nagyon megérte. Remélem sokáig működni fog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.