Oral-B

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2018. november 19.

Ár:   35 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A 4000N fogkefe kecses, fehér színű markolata javít a fogmosási szokásokon. A markolat zökkenőmentesen csatlakozik a telefonon futtatott Oral-B alkalmazáshoz, és valós idejű visszajelzésekkel javítja a fogmosás minőségét. Míg mozdulataink pontosításán dolgozunk, az Oral-B különleges, lekerekített feje elvégzi a rá bízott feladatot. Akár 100%-kal több lepedéket távolít el, mint az Oral-B manuális fogkefék, így a fogíny egészséges, mosolyunk pedig ragyogó lesz, hiszen a fogkefe a felületi elszíneződéseket is eltávolítja már az első naptól kezdve. Ez nem minden: a saját fejlesztésű nyomásérzékelő technológia a túl erősen végzett fogmosás esetén csökkenti a fogmosási sebességet, ezáltal óvja a fogínyt. Az Oral-B Smart 4 4000N fogkeféhez tartozó Smart Coaching funkció segít a fogmosási szokások és a szájüreg egészségének javításában.

• Akár 100%-kal több lepedéket távolít el: kerek feje 30 nap alatt egészségesebb fogínyt eredményez, mint az az Oral-B manuális fogkefék
  • Fogínyvédelem: a nyomásérzékelő csökkenti a fogmosás sebességét, és jelzi, ha túl erősen végezzük a fogmosást
  • A felületi elszíneződések eltávolításával már a legelső naptól kezdve kíméletesen fehéríti a fogakat
  • Moss fogat a megfelelő ideig a 2-perces professzionális időmérő segítségével
  • 3-féle, köztük mindennapos fogmosási, fehérítő és érzékeny fogmosási üzemmóddal
  • Jobb fogmosási eredmények valós idejű visszajelzéssel a Bluetooth-kapcsolatnak és az Oral-B alkalmazásnak köszönhetően
  • A Li-ion akkumulátor egyetlen töltéssel akár 2 hétig is működik
  • Tartalom: 1 db markolat töltővel, 2 db fogkefefej

Nessy

2019. december 12.

Egy éve kaptam Karácsonyra, mert akkoriban sokat jártam fogorvoshoz. Ha magamnak választom, akkor én tuti nem ezt a modellt vettem volna meg, mivel a hozzá tartozó applikációt kb. kétszer próbáltuk. Valamint, lássuk be, bár elegáns ez a tiszta fehér fogkefe, vannak nála szebbek és mivel korábban is egy egyszerű Oral-B-m volt (Vitality), lehet kipróbáltam volna pl. egy Philips-et vagy a Curaprox elektromosát. Na nem mintha bármi baj lenne az Oral-B-vel..csak a kíváncsiság...

A panaszaimat félretéve, ez egy nagyon jó fogkefe, érezhető a minőségi ugrás az alapmodell és eközött. 2 perces időzítő. három üzemmód, jelez ha túl erősen nyomjuk a fogkefét (bár nekem ezzel eddig sem volt gondom). A kefefej számomra túl erős, ezért a kezdeti lelkesedés után félre is tettem, visszatértem a Curaprox-hoz. Persze ott motoszkált mindig a fejemben, hogy ilyen drága ajándékot nem használok ki, így Sensitive UltraThin kefefejet vettem hozzá, amivel végre szívesen használom.
Alaposan tisztít, így a fogak csillogóbbnak és fehérebbnek tűnnek. Mindenkinek ajánlom, hogy próbáljon ki egy elektromos fogkefét, de nem feltétlenül ezt a viszonylag drága modellt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

nori145

2019. május 28.

Nem csalódtam benne, érezni lehet hogy tényleg nagyon jól megtisztítja a fogakat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

silence

2018. november 3.

" A fogorvosom ajánlásával" - hangozhatna a reklámszlogen, ám ezt nem reklámnak szánva, de az esetemben tényleg ez történt. Kb. 2 éve rágta már a fülemet a fogdokim, hogy vegyek már egy Oral-B elektromos fogkefét, mert nagyon szűkek a rések a fogaim között, és hiába mosom napi 2-3-szor, akkor sem férek be a rések közé hagyományos fogkefével, a lepedék megül a résekben, ami később fogkövesedés megjelenésével jár. Mivel utálom a fogkőtelenítést és mindig is kínosan ügyeltem a fogaim épségére, így kb. 1 éve hallgatva a fogorvosom tanácsára, megvettem ezt a fogkefét. Mondhatom, hogy életem egyik legjobb döntése volt! Szinte ámulatba ejtő, hogy mennyire tökéletesen kitisztítja a fogközöket is, ég és föld a különbség a hagyományos fogkefék és ez a nagy fordulatszámú elektromos fogkefe között! Minden fogmosás után érezhető az a "szelelés" a fogak közti résekben, ami előtte csak fogkőtelenítés után volt. A másik, ami tetszik benne, hogy jelzi, ha esetleg túl erősen nyomom a fogaimra a fejet, meg hogy "szól" mennyi idő az ideális fogmosás....Rettentően nagy pozitívumnak érzem, hogy napi (minimum) 2-szeri fogmosásnál is 2 hétig bírja az akksija, ami utána ugyan fél napig tölt, de újabb 2 hétig bírja újabb töltés nélkül. Egyetlen funkcióját nem használom: a Bluetooth-on keresztül működő telefonon elérhető Oral-B applikációt, mert feleslegesnek tartom.
Összességében:
kb. 1 éve használom ezt a fogkefét, azóta szemmel láthatóan szebbek, fehérebbek a fogaim (ismerősök is megjegyezték már, akik nem tudták, minek köszönhető a javulás), minden fogmosás után elérem azt az érzést, hogy maradéktalanul sikerült eltávolítani minden lepedéket még a szűkebb fogközök közül is, azóta nincs érzékeny vagy lyukas fogam, sőt, még a fogorvost sem kellett azóta látogatnom! 😁
Őszintén szólva eleinte azt hittem, hogy a fogorvos is valami reklám célból ajánlgatja ennyire a terméket (megfordult a fejemben, hogy akár még anyagi érdekeltség miatt is), de rá kellett jönnöm, hogy ez egy tényleg profi és bizonyítottan hatásos fogkefe, és csupán jószándékból ajánlotta (amivel mellesleg saját magának csinált "kárt", mert kevesebbet kell járnom hozzá 😆). Mindenesetre hálás vagyok azért, hogy megismerhettem ezt a terméket!
Természetesen csakis 5 csillagos!!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Összességében:
Természetesen csakis 5 csillagos!!!!!!