OrganiClinic

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mazsola, Módosítva: 2018. március 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrpuhító, regeneráló, a kollagén termelődését stimuláló hatású különleges növényi hatóanyagok gazdag kompozíciója a fiatalos bőr hosszú távú megőrzése érdekében, az öregedő bőr regenerálására. Az olajgélt éjszakai krém alá kell alkalmazni, így alvás közben hosszan kifejti hatását.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Antioxidánsok: Tocopherol

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

Squalane eo 1 0

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.