OrganiClinic

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: farkasreni, Módosítva: 2016. október 7.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• úgy használhatod mint a szappant, mégsem szappan
  • ellentétben a natúr szappanokkal, nem lúggal készült, így bőrbarát pH értékű, tehát a bőr savköpenyét nem bontja meg, nem irritál
  • csak természetes hatóanyagokat tartalmaz
  • 8% ápoló hatóanyagot és olajakat tartalmaz természetes formában, nem elszappanosítva
  • samponként is kiválóan használható, nem nehezíti el a hajat és nem kócolja össze
  • eredeti formájában tartalmazza a mangóvajat, annak minden vitamintartalmával, és panthenol tartalma ápolja a bőrt és erősíti a hajszálakat
  • tartósítószer-mentes
  • kizárólag allergénmentes illatanyagot tartalmaz
  • E-vitamin tartalma ápolja a bőrt
  • panthenol tartalma nem csak a bőrt nyugtatja, de erősíti a hajszálakat is
  • a hajad nem fátyolosodik le, hanem ragyogni fog a használata után
  • SLS, kőolaj, tartósítószer és egyéb káros anyagoktól mentes termék

mazsola

2018. február 17.

Ez valami csoda!! Aki egyszer kipróbálja, garantáltan kidob minden tusfürdőt, sampont a fürdőszobájából! Nekem a For Her változat van, csodás mangós illattal. A bőröm selymes, puha, illatos őle, egyáltalán nem szárít. Rettentően jól habzik! Hajmosáshoz is ezt használom, csodás, könnyű, selymes, hidratált tőle a hajam. Remélem örökké elérhető lesz, mert én soha többé nem akarok mást használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Lisa100

2017. november 12.

Imàdom, imàdom, imàdom!!!!! Samponnak hasznàlom és ezzel is fürdök. A mangó illatàt imàdom, annyira kedves nekem az összes termék emiatt, amit hasznàlok. Ezer hàla termék alkotójànak, engem nagyon boldoggà tesz vele. Minden egyéb dolgot kidobok, amit a drogériàkban vettem és csak tönkretették a bőröm, hajam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

farkasreni

2016. október 2.

Sűrű fejcsóválások közepette írom le a véleményem erről a szappannak álcázott szuper kis dologról, mert egészen hihetetlen... Először is az illata valami csodás! Érezni az egész fürdőszobában napközben is. Másodszor nem viszketek tőle testápoló használata nélkül sem, ami még sosem fordult elő nemhogy szappan, de bármi használata után sem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2