OrganiClinic

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2019. október 10.

Kategória:   Hajápolók

Igazán tápláló, természetes hatóanyagokból készült szilikonmentes hajbalzsam. Nem nehezíti el a hajat, mégis pillanatok alatt kibontja a durva gubancokat is és közben ápolja, regenerálja a haj szerkezetét. Gondosan összeválogatott hatóanyag tartalmú formula, mely szigorsziúan mentes mindenféle káros szintetikus detergenstől, parabénektől, kőolajszármazéktól, illetve más ártó, nem biztonságos összetevőtől.

Bioaktív hatóanyagok:

• Argán olaj tartalmának köszönhetően regenerálja a töredezett, száraz hajat, valamint ápolja az ekcémás, psoriasisos fejbőrt, megszünteti a viszketését.
  • A panthenol hidratálja a hajat, megerősíti a hajszálakat, a haj egészségesen csillogóvá, puhává és könnyen fésülhetővé válik.
  • Repce olajból előállított hajkondícionáló emulgeálószer, gyengéd a bőrhöz és a hajhoz is. Táplálja a hajszálakat, és könnyen kifésülhetővé teszi a makacs göndör hajat is! Még a képen látható kislány, Virág haját is, aki amíg el nem kezdte használni a hajbalzsamunkat utálta a haját. Anyukája, mindent kipróbált már rá, még a babaolajat is, mire végre rátaláltunk egymásra! :)

karolinapoles

2018. május 6.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot. Nagyon jót tesz az én nagyon gyenge, ám göndörös, tartás nélküli, száraz festett hajamnak. Érezhető a hatása mosás után, selymesebb, fényesebb hajat eredményez nekem. Olyan mintha lenne benne szilikon, pedig nincs. Fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

tinyblackpaw

2017. december 6.

Alig pár összetevő és mégis milyen csodát művel a hajjal. Az illatát nagyon szeretem, az állaga is megfelel, krémes és nem kell belőle sok, mégis nagyszerűen hidratál és szép fényt ad. Viszonylag sokáig elég heti kétszeri használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Lisa100

2017. november 12.

2 hete hasznàlom az extra szàraz, szőkitett hajamra, melyből 1 év alatt 30 centit kellett levàgatni, annyira tönkre ment a kommerz termékektől. A rövid hajam teljesen kiakaszt, nem àll jól és fogalmam sem volt mit vegyek meg még. Megvettem ezt és hosszú idő óta egy termékkel ki tudom fésülni a hajam-ami ez a balzsam. Imàdom amit hajammal művel!! Remélem ezzel vissza tudom növeszteni, most minden remény megvan rà. Selymes, rugalmas,puha tőle, ami eddig egy leginkàbb egy szàraz viràg csokorra hasonlitott...
Nagyon kevés kell belőle, igy kifejezetten gazdasàgos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Nagyon kevés kell belőle, igy kifejezetten gazdasàgos.

jaguar86

2016. november 18.

Annyira szeretem! Nagyon száraz, vékonyszálú göndör hajam van. Mindent kipróbáltam már, amit lehetett, Kérastase, L'oréal, TIGI, Nioxin, Wella.... Semmi nem versenyezhet ezzel a balzsammal. A hajam nagyon puha, fényes tőle, hihetetlen, de nem törik (pedig az elmúlt 2 évben havonta vágattam, az iszonyat csúnya töredezés miatt). Az illata pedig maga a csoda! Egyet sajnálok, hogy nem találtam rá hamarabb!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Vitaminok: Panthenol