Organiqa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   125 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: saethara, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

100% bio, nyers kakaóvaj.

Kiszerelés: 125 g

Származási hely: Peru

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kispajkos

2014. július 16.

Először csokikészítéshez vettem, de rájöttem, hogy remek testápolószer. Ajakra és kiszáradt bőrre nagyon jó. Babamasszázshoz is ezt használtuk a 3 hónapos kisbabámon, nem bántotta a bőrét, jó vele masszírozni. Nagyon finom csokiillata van :) Nem olcsó, de nagy mennyiség és nagyon sokáig kitart. Én vízgőz fölött megolvasztottam és szilikonformába öntöttem, így a formázott darabkával könnyebben lehet bánni, nem morzsolódik szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.