Organique

Ár:   9750 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2015. július 8.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A makadámia olaj egy kifejezetten könnyű, gyorsan felszívódó olajfajta. Kiváló tulajdonságainak köszönhetően, „láthatatlan olajnak” is nevezik. Összetétele közel azonos az emberi bőrrel. Vitaminokban, zsírsavakban, lecitinben és szkvalénben is gazdag. 16-24%-os értékes palmitinsav (növények között egyedülálló omega-7) tartalma teszi természetesen széppé és egészségessé a bőrt. Rugalmasságot ad, regenerál, táplál és nyugtat is. Magasfokú biokompatibilitásának köszönhetően az érzékeny bőr is jól tolerálja.

Biztonságos és kifejezetten ajánlott várandós kismamák számára (striák ellen) és kisgyermekeknek, napozás utáni nyugtató testápolóként.

Emolliensek: Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil