Organique

Ár:   5050 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tika, Módosítva: 2015. június 29.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolók

Az áfonya darabokat tartalmazó kímélő készítmény kiválóan távolítja el az elhalt hámsejteket és egyéb szennyeződéseket, előkészíti a bőrt a kezelés további lépéseihez. A C- és E-vitaminokban gazdag értékestőzegáfonya kivonat erősíti a hajszálerek falait, megelőzi a bőr idő előtti öregedését. A növényi olajok, főleg a szója olaj komfort érzetet biztosítanak, kisimítják a bőrt, növelik a rugalmasságát. Revitalizáló hatású, felfrissíti az elfáradt vagy fakó bőrt.