Organix

Ár:   $5.49   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2019. március 12.

Ár:   $5.49
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Marokkói argán olaj tartalmával segít helyreállítani a  sérült, töredezett haj egészséges fényét és puhaságát.

Panni21

2019. március 14.

Vékonyszálú, száraz hajam van, de az eredeti változat (világoskék feliratos, sima "penetrating") sokkal jobb. Ettől csak elnehezült a hajam, és nem bírt megszáradni sem :(

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Stella8

2019. március 14.

csakodott vagyok, azt hittem ez is spray-s, de mikor kivettem a dobozbol latom hogy nem .... ugy nez ki mint eg mini tusfurdo... orultem volna ha ez is spray lenne ... na mindegy, igy eleg szomoru lettem, az illata jo a hatasa semmi extra, 2500 ft -ot nem er meg ...

Stella8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.