Organix

Ár:   $5.49   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Makkasziszus, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Ár:   $5.49
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Marokkói argán olaj tartalmával segít helyreállítani a  sérült, töredezett haj egészséges fényét és puhaságát.

fekdoraa

2019. december 8.

nagyon szép selymessé teszi a hajat. Én csak a hosszára szoktam használni, hogy ne zsírosítsa be gyorsan a tövemet. Az állaga sűrű, de a megfelelő mennyiséget jól el lehet oszletni a hajon, és nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Aliz79

2019. október 4.

Én még Amerikában találtam rá erre a hajvégápolóra. Először nem voltam oda érte, mert nem jól használtam.
Azóta megtanultam, hogyan kell helyesen alkalmazni (törölközőszáraz hajra, egészen keveset!!!, pár cseppet felmelegíteni picit az ujjaimmal és belesimítani a hajam végeibe, tincsenként, tehát nem egyszerre az egészbe és utána szárítani azonnal) és egyszerűen imádom. Szőkére festett a hajam, hála istennek nem töredezett vagy sprőd vagy ilyesmi, de azért kissé szárazabb, de ennek a terméknek köszönhetően nagyon finommá válik.
Én a heti 1x-i hajmosásnál használom, így kb. fél évig bőven elég a 100ml-s flakon, így a 2500 forintos ár nem annyira gáz.
Már nem is tudom hányadszor veszem újra és ezután is fogom, mert szeretem és használ nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Panni21

2019. március 14.

Vékonyszálú, száraz hajam van, de az eredeti változat (világoskék feliratos, sima "penetrating") sokkal jobb. Ettől csak elnehezült a hajam, és nem bírt megszáradni sem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Stella8

2019. március 14.

csakodott vagyok, azt hittem ez is spray-s, de mikor kivettem a dobozbol latom hogy nem .... ugy nez ki mint eg mini tusfurdo... orultem volna ha ez is spray lenne ... na mindegy, igy eleg szomoru lettem, az illata jo a hatasa semmi extra, 2500 ft -ot nem er meg ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol