Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Ecset arcpirosító felviteléhez.

Anyaga: természetes sörték, fából készült nyél.

Yeliz

2018. július 4.

Ha lehetne nullát adni, azt adnék. Szúr, durva és hullik, nem mellesleg porzik a pirosító vele. KUKA

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

pattelin

2018. május 23.

Pirosításhoz használom. Nem hullik a szőre! Szépen viszi fel a terméket az arcra. Csak talán egy picit lehetne tömöttebb, mert a mini ecsetem, ami az Avonos pirosítóhoz van többet bír felvinni! Viszont engem is szúr egy picit!
Úgyhogy összességében 3 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Úgyhogy összességében 3 csillag!

Pumi

2018. március 12.

uhh ez is olyan tróger minőség mint az avonos mindenes ecset...hullik, durvaszőrű, pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

laura711

2017. január 27.

Hullik és össze-vissza állnak a sörték.Nincs is egyenletesen le vágva, vannak szálak amik ki állnak és hosszabbak.Mosás után nekem hullott.Nem elég puha és nem elég tömött de a szállak nagyon könnyen hajlanak inkább olyan mintha műszál lenne.Terméket felvinni lehet vele de szépen eldolgozni nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

liv17

2016. december 1.

Lehet vele pirosítani de nagyon szúr (szerintem attól pirosodik ki az arcom nem a pirosítótól)...szóval nem használom inkább. Essence ecsetet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

elina555

2016. szeptember 13.

Hát őőő. Elég jól lehet pirosítóhoz használni, de nempuha hanem. Szinte szúrós. Csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

FKingu

2016. augusztus 28.

Pirosítóhoz elég jó, nem túl puha, elég tömött. Jól bírja a tisztítást is, nem nagyon hullott még. De van ettől sokkal jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

szbogi

2016. április 17.

Nem tudom miért van ezért az ecsetért mindenki oda meg vissza. Amikor kicsomagoltam össze vissza álltak a szőrei, borzasztóan szúrósak, és nagyon hullik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 17.

kissbarbara1990

2016. március 4.

2012.10.23.: Én nem csalódtam benne. Nem hullik, nem büdös és nem ereszt semmilyen fekete löttyöt. Nagyon szeretem!

2016.03.04.: Továbbra is elégedetten használom, bár nem pirosításra hanem púder felvitelére. Az első példányom mostanság kezdte megadni magát, eléggé elkezdett hullani a szőre, de nem gáz, ennyi pénzért bőven teljesítette már a szolgálatát :D és különben is: tartalékoltam belőle 2db-ot úgyhogy nem fogok hiányt szenvedni. bár kacsintgatok a KAP ecsetek felé púder és pirosító ecset fronton.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

krissyoboe

2015. augusztus 20.

Nem tudom, ki miért isteníti ennyire, de biztos az enyém jött gagyi minőségben. Borzasztóan kemény és szúrós az ecset feje, a pirosítót nem lehet vele szépen eloszlatni, inkább kb. csak egy helyre felrégezni lehet vele, amitől nem lesz szép, természetes a végeredmény. :( 400 Ft-ért vettem, annyit megért - talán. Ja, és hullajtja a szőrét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.