Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Ecset arcpirosító felviteléhez.

Anyaga: természetes sörték, fából készült nyél.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

krissyoboe

2015. augusztus 20.

Nem tudom, ki miért isteníti ennyire, de biztos az enyém jött gagyi minőségben. Borzasztóan kemény és szúrós az ecset feje, a pirosítót nem lehet vele szépen eloszlatni, inkább kb. csak egy helyre felrégezni lehet vele, amitől nem lesz szép, természetes a végeredmény. :( 400 Ft-ért vettem, annyit megért - talán. Ja, és hullajtja a szőrét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Kynee

2015. augusztus 10.

Az eredeti árán biztos nem vettem meg, de 500 forint körüli összegért úgy döntöttem kipróbálom. Alapozó púderhez használom, az összes kis szivacsomat száműztem a tartalékos dobozkámba mióta erre rátaláltam. Nem hullik, puha, kiválóan felveszi a púdert (a keményebb fajtákat is). Imádom. <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Bendőke

2015. június 26.

Teljesen meglepődve vettem kézbe! És lőn varázslat: egy olyan tökéletes kis pirosító ecset. Most jön az ömlengés: nem szúr, elég puha is, megfelelően tömött, szép formájú, nem hullott a szőre még mosáskor sem. Nagy szó azt hittem egy sz... lesz. De ajánlom mindenkinek. Én nagyon szeretem! Most ez a nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 26.

ladri

2015. május 25.

Arcpirosítóhoz használom, vagy egy éve megvan, tökéletes. Jól tisztítható, nem szúr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 25.

Tündérvirág

2015. május 10.

A szőre nem hullik, könnyű vele felvinni a púdert. Én ugyanis erre használom. Puha, engem nem szúr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

Kinyi

2015. május 6.

A múltkori akcióban 400 Ft volt, gondoltam egy próbát megér. És nem bántam meg. Szép letisztult külső, a szálak sem hullanak, és mosáskor nem engedi a színét. A szálak néha picit szúrnak, de ezt csak olyankor veszem észre, mikor érzékenyebb a bőröm. Összességében egy jó ecset, a feladatát tökéletesen ellátja. Az eredeti árán nem venném meg, de az akciós árán bőven megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Babooca

2014. január 12.

Karácsonyra kaptam Anyukámtól. Szeretem használni, csak kicsit kemények a szálak, néha szúrnak. Arra, amire ki van találva teljesen jó, ennél drágábban már úgysem vennék ecsetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

jane79

2013. május 11.

Bár a tömöttebb ecseteket szeretem, ez is jó, most éppen ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 11.

Bár a tömöttebb ecseteket szeretem, ez is jó, most éppen ezt használom.

Habchók

2013. május 7.

Határozottabban jobb, mint a Very Me-s ecsetek bármelyike. Én inkább nevezném ezt púderecsetnek, mint arcpirosítónak, de a szálak nem hullanak, igaz, hogy nem selymesek - de legalább mutatnak valamilyen minőségi törekvést. És abban kalinkoz-nak igaza van, hogy árkategóriájában vannak jobb minőségű termékek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

kalinkoz

2013. április 15.

A három Oriflame ecset közül még ez a legjobb. Kicsit kemény a szőre ennek is, de kellően tömör és nekem nem hullik a szőre. Bár ennél is az a véleményem, hogy ilyen árban vannak messze jobb ecsetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 15.