Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Ecset arcpirosító felviteléhez.

Anyaga: természetes sörték, fából készült nyél.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Missglamorazzi

2012. november 29.

Az árához képest nem rossz, viszont szerintem nehéz vele felvinni a púdert, nem elég tömör. De ameddig nem tudok jobbat beszerezni, megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

ribizli

2012. november 8.

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólókkal, akik 5 csillagra értékelték. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

azursatellite

2012. november 8.

Puha a szőre, közepes méretű, bár nem professzionális (a család egyik tagja sem üti meg azt a szintet) mégis 5 csillagot kap mert az árát nagyon megéri (akciósan vettem). Nagyon szép, elegáns ez a fekete, fényes design. Öröm használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

csillag

2012. november 8.

Könnyű vele bánni, kellően tömör, jó fogása van, jó a design, szerintem a szőr minőség is jó, nem bök-karcol, az hogy mennyire hullik majd kiderül. én sem csalódtam benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

adra

2012. október 21.

Az alapozó ecsethez hasonlóan ez is rossz, csak ha lehet, akkor ez még rosszabb. Folyamatosan hullik a szőre , pedig ugyanúgy kezelem és tisztítom, mint a többi ecsetemet, és azok sem high-endesek. Pirosítás után az arcomon marad 3-4 törött száldarabka. Ezenkívül büdös is volt mikor kiszedtem a csomagolásból, hab a tortán, hogy mosás után ez is fekete löttyöt ereszt ki magából. ( Nem csak az első mosásnál, még a 4. nél is.) Nagyon gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.