Oriflame

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, az összetevőket feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2019. április 1.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

"Ezt a szivacsot a smink és a szennyeződések gyors eltávolítására, az arcbőr mélytisztítására tervezték. Kedvenc Oriflame arctisztítójával együtt alkalmazva kiváló hatást érhet el! Az maszkok eltávolítására is tökéletes! A szivacsnak olyan szerkezete, hogy kíméletes exfoliáló hatást fejt ki, így a hidratáló anyagokat jobban beissza a bőr. Használat után a szivacsot jól öblítse ki, és hagyja megszáradni. A száraz szivacs felülete durva, de megnedvesítés után visszanyeri formáját és puhaságát. Cellulózból készült."

erdspetra

2020. február 25.

Nagyon jo kis termek. Az ara is szuper minden reggel es este hasznalom az arctisztitomhoz. :) ilyen hasznalat mellet 1 honap utan mar latszodik picit , hogy lassan cseres lesz .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

kittihnl

2019. szeptember 19.

Leginkàbb arcmaszkok lemosàsàra alkalmazom, arra tokéletes. Akcioban érdemes beszerezni 1-2 darabot belole.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Linnu

2019. május 9.

Nagyon jó szivacs, igaz, én csak arctisztításhoz használtam eddig többféle arclemosó habbal/géllel, sminklemosáshoz még nem próbáltam. Kellemes, tiszta érzésű lesz az arcom miután ezt használom, és van egy kis radírozó hatása, amit különösen szeretek benne. Az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Vicus

2019. március 3.

Arctisztításhoz használom heti pár alkalommal. Mindig megmosom az arcom habzó arclemosóval kétszer és ezzel szoktam felvinni a 2. mosáshoz a lemosót (heti párszor). Kellemes vele az arcomat dörzsölni, nem túl erős, nem sérti fel, de mégis úgy érzem, hogy jól tisztítja. Nagyon jó termék, habár nem érzem túl higiénikusnak hosszútávon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Kitti986

2019. január 29.

Nagyon szeretem, könnyen tisztítható vele az arcom és a maszkot is egyszerűbb vele lemosni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

muszika

2019. január 16.

Nagyon szeretem, konnyu vele megtisztitani az arcot es olcso.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Nagyon szeretem, konnyu vele megtisztitani az arcot es olcso.:)

pappveronika30

2018. december 3.

Nagyon szeretem, főleg a szempillaspirál lemosására használom. Eddig mindig sima vatta korongokat használtam, de mióta megvan már csak ezt használom. Picit bevizezem a szivacsot, majd rakok rá krémes sminklemosót és egyszerűen eltávolítja a sminket :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Annacska25

2018. szeptember 28.

Imádom, mindig újra veszem! Nagyon megéri az árát! Sminket, maszkokat, pakolásokat kiválóan le lehet vele mosni és egyszerűen tisztítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Annabella0

2018. szeptember 4.

remek termék, könnyedén ellehet távolítani vele az arcmaszkot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

remek termék, könnyedén ellehet távolítani vele az arcmaszkot. :)

danyadi77

2018. július 27.

Szuper kis szivacs, én maszkok eltávolítására használom, aztán kimosom szappannal vagy samponnal. Elég sokáig használom,mielőtt lecserélem,még nem volt belőle semmi gondom, ezek szerint sikerül tisztán tartani.Olcsó, jó, ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.