Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

mariann25

2015. május 4.

Nagyon mutatós, vidám darab, de hatékonyságát tekintve nincs olyan jó mint az amit ugyan itt lehet kapni az oriflame-nél. Hamar felázott nekem róla a dörzsi rész. 200 ft-ot mindenképp megért de többet nem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

somodiedo

2013. május 26.

Akciós áron vásároltam, már szükség volt egy új sarokreszelőre. Nem mondom, hogy nem csinál semmit, de szerintem erősebb is lehetne a csiszoló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

CocoSunrise

2013. május 5.

A fekete-kék szintén Oriflame, sokkal jobb. Egyébként teszi a dolgát ez is, de nekem semmi extra. Nem veszem újra, inkább majd a másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

bandita

2013. április 30.

Az előzetesen már habkővel "lenagyjázott" bőrkeményedéseim végső simítására használom. Tükörsima felületet eredményez. Kapható ugyan hasonló termék drogériákban is, de ez a szín és minta számomra az általa nyújtott kiemelkedő teljesítményen túl még esztétikai értéket is képvisel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 30.

Ewyca

2013. április 30.

szuper kis sarokreszelő!
Imádok pedikűrözni,így otthonra is vettem mindenkinek egyet -egyet,és máe 1 éve használom őket,és még mindig nem koptak el!
Minden használat után lemosom és egy kis fertőtlenítő folyadékban megmártom,és így remélem bacik sincsenek rajta.
A szemcsék mérete tökéletes,nagyon erősen dolgoznak,szuperül lehozzák az érdes bőrt.
Azóta nem is vettem mást,tényleg úgy hangzik mint egy reklámszöveg,de igaz..:)
Ezúton köszönöm egy vásárlómnak,aki ezt vette,magamtól nem rendeltem volna saját részre..:D
De ezt mindenkinek ki kell próbálni,annyira jóó:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

szuper kis sarokreszelő!
Azóta nem is vettem mást,tényleg úgy hangzik mint egy reklámszöveg,de igaz..:)
De ezt mindenkinek ki kell próbálni,annyira jóó:D