Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merkuria, Módosítva: 2013. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Bőrgyógyászatilag tesztelt, érzékeny bőrre kifejlesztett, finom hintőpor. A baba popsiját szárazon tartja, és kellemes érzést biztosít. Finom összetevői között fontos szerepe van a nyugtató hatású hárskivonatnak. Allergiát okozó anyagoktól mentes.

Kiszerelés: 75  g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

botyi

2019. február 12.

Jobban szerettem használ ni a Caola hintőpornál, nem szárította annyira a bőrömet. Gyantázás/epilálás előtt és után használtam, végül parfümmentes hintőporra váltottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

merkuria

2013. június 4.

A Johnson's termékeknél még mindig jobbnak tartom, csak minek bele a parfüm?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

A Johnson's termékeknél még mindig jobbnak tartom, csak minek bele a parfüm?

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance