Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakdúsító hatással.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

vivuss87

2012. július 16.

nagyon szerettem, mind a 2 féle színben volt nekem. Nem 1et el is használtam, ami nálam ritka:) de már tuti nem vennék, mert meguntam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

guapa

2012. január 28.

Ezt már nem gyártják, nem? egyébként nagyon jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

Ezt már nem gyártják, nem? egyébként nagyon jó volt :)

Sephira

2012. január 19.

Nagy reményekkel rendeltem meg, mivel sok jót olvastam róla a honlapon meg úgy általában nem szoktam csalódni az Oriflame termékeiben (nagyrészt), most sikerült. Próbáltam számos ajakdúsító szájfényt, volt amelyik tényleg dúsított és kellemes viselet volt. Ez nem, egyik sem. (Ennél még egy nem ajakdúsítónak szánt illetve nem hirdetett szájfényem is inkább mutatta teltebbnek az ajkam).
Nem mintha vékony lenne a szám, olyan közepes, de szerettem volna kicsit duzzadtabbnak tűnőt. A Pearly Nude árnyalatban vettem, mivel írták lehet magában is mert átlátszó (gondoltam nappalra is jó lesz, természetes) és rúzs fölé is.
Nekem nemhogy nem duzzasztotta még kisebbnek is mutatta az amúgy közepes számat. :(((((( És pirosabb is lett tőle, emellett bizseregni bizsergett csak nem jólesően és eléggé szárított is (pedig azt nem mondanám, hogy érzékeny a szám, eddig majdnem minden jól bírt).
Úgy hogy ez sajnos nem vált be, egyetlen pozitívuma, hogy nem ragadt, tartós sem volt, gyorsan eltűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.