Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cosza, Módosítva: 2012. február 7.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy pimasz és energikus illat, amely az élet vidám oldalát varázsolja köréd. Természtes és nőies kompozíció, melynek meghatározó elemei a különféle züld alma illatok, a ciklámen és a pézsma.

Gina19

2015. augusztus 17.

Ártalmatlan, átlagos illat, hétköznapokra teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Ártalmatlan, átlagos illat, hétköznapokra teljesen megfelelő.

szepjulia

2013. február 24.

Imádtam az illatát, kb 14 éves koromban használtam. Tetszett az almaillat az amúgy virágos-gyümölcsös kombinációban, Sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

jampiangel

2012. november 2.

Imádom az illatát, sajnos megszűnt már pedig kellemes emlékek fűződnek hozzá. Inkább nem is használom már hogy ne fogyjon el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

noxibaba

2012. július 27.

Kellemes, friss illat. Mindennapokra ajánlott. Iszonyatosan jó termékcsalád volt. Imádtam használni. Kár, hogy megszűnt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Bogirl*

2012. június 20.

karakumsivatag:
Én sem értem, miért szüntették meg. Anyukám kollegája oriflame-mel is foglalkozik és ő mondta, hogy van néhány kifutó darab, érdemes szétnézni még. Akkor rendeltem meg a 2. üveggel. Ha tudtam volna, feltankoltam volna belőle, mert imádom ezt az illatot, de sajnos csak 2 volt és nővérem is szerette, így az egyik az övé lett. :) Természetesen elkezdtem használni, aztán amikor kb. félig volt csak, rájöttem, hogy ez így nem jó, hamar el fog fogyni és hétköznapokra inkább a másikat használtam, ezt pedig alkalmakra. Az üveg és a doboz a mai napig meg van (ahogy az összes többi parfümöm üvege és doboza is), néha beleszagolok még. Továbbra is csak pozitívat tudok róla mondani.
Azóta sok parfümöt próbáltam már, de ilyen kellemes, valahogy mindig úgy éreztem, ha ezzel fújtam be magam, hogy sokkal energikusabbá, lendületesebbé váltam tőle. :) Követelem vissza!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

karakumsivatag:

karakumsivatag

2012. június 14.

Nem tudom, hogy miért szüntették meg. Nagyon harmonikus, megbízható illat volt. És elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 14.

Bogirl*

2012. június 10.

Az egyik kedvenc és legjobb parfümöm, ami valaha volt. 2 üveggel is elhasználtam belőle, de tudtommal sajnos már nem forgalmazzák. Pedig igazán jó volt és illett is hozzám. Ez a kellemes, szolid, mégis energikus illat feldobta a mindennapjaimat. És a másik kedvenccel, a Midsummer womannal szemben még tartós illat is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

angelika11

2012. március 20.

Nekem is volt ilyen illatom.Szerintem az illata kellemes,nem hivalkodó.A hétköznapokra tökéletes.Különleges alkalmakra nem ez a megfelelő kölni.Én szerettem ezt a kozmetikumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

noxibaba

2012. február 25.

Nagyon nagy kedvencem volt. Mindennapokban használtam, kellemes lágy illat, leginkább fiatalabbaknak, lendületesebbeknek, pörgősebbeknek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Cosza

2012. január 23.

Imádom az illatát. Friss, kicsit édeskés - igazi tavaszi parfüm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

Imádom az illatát. Friss, kicsit édeskés - igazi tavaszi parfüm. :)