Oriflame

Ár:   849 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Citrom formájú szivacs tusoláshoz, fürdéshez.

Mérete: 7 x 9,5 x 4 cm.

Cu2tka-baba

2015. március 30.

Picit pici, de jó helyen van benne az akasztó és mivel a szivacs tejes hosszán középen végigfut, ha alaposan kinyomkodjuk és felakasztjuk fürdés után sem szakad el hamar Sztem aranyos. Nem érné meg a teljes árat, de 300 ft körül vettem. Kelően puha, nem dörzsöl. Kellemes, lehet hogy újra veszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.