Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kudika, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló, golyós dezodor pazar Divine-illattal. Hatékony az izzadás ellen, egész napos frissességet nyújt. Áttetsző textúrájának köszönhetően csökkenti a fehér foltok megjelenését a ruhán. Bársonyosan puha érzést nyújt a bőrnek.

Kiszerelés: 50 ml

JudithBeauty

2017. május 1.

Az illata nagyon jó, ugyanolyan kellemes, mint a parfüm és a testápoló. Azonban az izzadásgátló hatása gyenge, és foltot hagy a ruhán. Az Oriflame-nek vannak jobb golyós dezodorjai is, tehát ez egyszeri vásárlás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Seabiscuit

2016. július 27.

Engem még sosem hagyott cserben, pedig nyáron kb. 40 fokos hőségben dolgozom :) Kellemes az illata, nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 27.

Zellerlevel

2015. november 12.

Nem szeretem annyira a golyós dezodorokat, nem igazán bízom bennük. Ez a többihez képest szerintem jó teljesítményt nyújt, és jó illata van. Lehet, hogy nem fogom újra venni, mert van másik kedvenc, de ami megvan azt szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

noemi90

2014. november 10.

Nekem nincs vele bajom, bár délután újra kell kennem, az illata nagyon finom, különleges!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 10.

benkaszne

2014. október 10.

Csak az illata miatt kap két csillagot. Sem nem tartós, sem nem véd meg az izzadástól. De még ragad is. Biztos, hogy nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 10.

trollkors

2014. július 3.

Nekem nagyon kiszárította a bőröm, ráadásul 2-3 óránként újra kellett használnom, nem valami tartós, viszont finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.

Besszi

2013. január 24.

Az illata elsőre tetszett, de semmi más jót nem tudok róla mondani. Nagyon szárít, és foltot hagy a ruhán, 24 óra kb 4-nek felel meg, aztán olyan mintha nem is használtam volna semmit. A kukában végezte elég hamar. :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.