Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2013. július 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Praktikus ecset arcápoló maszkok egyenletes felviteléhez. Anyaga: nejlon sörték, alumínium, fa.

TimyeK

2018. augusztus 4.

Nem igazán szerettem meg, igaz jó kis ecset, de az agyagos maszkokat illetve az alginát maszkokat nehéz vele felvinni, valahogy felveszi az anyagot és nem tudok felkenni a bőrömre. Olyan, mint az alapozóecset, ami felszívja az alapozó egy részét. Inkább szilikon spatulával próbálkozok innentől, hogy ne menjen kárba a drága termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

zdoreebaba

2017. december 27.

Kedvenc ecsetem. Leginkább a géles és krémes állagú arcmaszkokat szoktam felvinni vele. A szőre nagyon puha, jól tisztítható és egységesen eloszlatva fel lehet vele vinni a maszkot az arcra. Nem mindig használom, de ha kedvet kapok és épp olyan maszkkal dolgozom amihez jó lehet, akkor előszeretettel hasznosítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Kmerci

2017. május 13.

Eddig az ujjaimmal vittem fel a maszkjaimat, de amióta ezt megvettem sokkal könnyebben, egyenletesebben tudom felvinni ezeket! :) Ja és tartós is semmi baja nincs kb egy szál nem hullott még ki belőle pár hónapos használat után sem.
UPDATE!
Hát sajnos ez eltört magától. :D Nem ejtettem le, nem koppant sehová egyszerűen csak elrepedt ketté és kész de szerencsére még egyben van, de már úton van egy másik típusú addig remélem kibírja az alsó része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

UPDATE!

SimonO

2016. március 17.

Még ha akciósan is, tettem vele egy próbát. Maszkot egyszer vittem fel vele, de rájöttem, hogy macerásabb vele, mint kézzel felvinni. Meg utána az ecset tömörsége miatt nehéz volt kimosni. Kimosás után ott hevert a fiókban. Poénból kipróbáltam, mert a hagyományos alapozóecsetem odaadtam anyukámnak, hogy milyen lenne vele BB krémet felvinni. Számomra ugyanazt az érzetet adta, mint az alapozóecset, még ránézésre is. már legalább 3x mostam, még nem volt vele probléma, sem a nyele sem a szőrével nem volt gond. Már 2 hete a BB krém felvitelében segít, így mondhatom, hogy most már kihasználom ha van. Azt viszont nem tudom így előrelátva, hogy használnám-e újra arcmaszkra.
Jár neki az elismerés, mert multifunkciós termék alapos kimosások után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Jár neki az elismerés, mert multifunkciós termék alapos kimosások után.

0bikbik0

2015. július 15.

Nekem is szétesett néhány használat után :-( De megragasztottam és azóta hűségesen használom maszkok felviteléhez. Szerintem nagyon jó, tömör, puha ecset, kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

shara88

2012. december 30.

Sajnos már 3 használat után a fém részről levált a fadarab és most a fémrészt fogva tudom használni. Ezt leszámítva szerintem jó ecset, mert puha szőrzetű, ami nem hullik. Szerintem alapozó ecsetnek is nagyon jó, de eddig csak maszkokat kentem fel vele. Teszi a dolgát rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.