Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vivianka, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Elemes manikürkészlet. 2 db AAA típusú elemmel működik (nem tartozék). Nem vízálló.

Mérete: 11x4x5 cm

loju

2015. október 21.

Szeretem használni, de az 5 fejből én mindössze kettőt használok. A fém nekem semmit sem ér, mintha nem lenne elég recés, vagy fene tudja. A polírozóját szintén nem használom, mert mindig lakkozom a körmeit. Összességében viszont nagyon megért, hiszen akciósan talán 1.500,- Ft-ért jutottam hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

Mirtus

2014. március 21.

Otthoni, "amatőr" használatra kiváló. Még hosszas bőrpuhítást, áztatást mellőzve is jól eltávolítja az elhalt réteget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

dioskalacs

2013. október 26.

Mióta meg van, minden héten egyszer eljuthatok általa a saját kis manikűrszalonomba! :) Nagyon megéri a megvétele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Vivianka

2013. június 22.

Hát, valóban jó. Magyar használati utasítás nincs sajnos benne, ki lehet tapasztalni. Nagyon szép,m és igényes körmöket lehet vele varázsolni néhány perc alatt. Ugyan azt az eredményt érem el vele, mintha elmentem volna egy manikűröshöz. Sajnos manapság nem rendelhető, de ha mégis, akkor érdemes megvenni. A párom is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.