Oriflame

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chiba, Módosítva: 2018. június 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

A svéd nyárra a hosszú nappalok és a nap ragyogó energiája jellemző. Az Elvie Summer Joy ezt az egyedülálló, csodálatos érzést ünnepli. Üde, hűs fejjegyét a körte zamata határozza meg, szívjegyében a pitypang tündököl, utat adva a málna édes illatának. Ez a virágos, gyümölcsös eszencia egyszerre izgalmas, érzéki és kifinomult.

ALettah

2018. július 6.

Mindig is utáltam a "bájos" jelzőt egy parfümhöz írt véleményben, de itt muszáj lesz használjam: ez egy kedves, vidám, bájos, napsütéses nyári illat. Szeretnivaló, könnyű, a kis áttetsző üvege is olyan, mintha a patakban csillanna meg egy kő a napsütésben. Nyáron pont ilyesmire van szükségem, egy egyszerű, libbenő jókedv-illatra. Azt is elnézem neki, hogy csak kb 2-3 órát érezhető.
Fel vagyok szerelve nyári illatokkal, de ha még keresésben lennék, valószínűleg megrendelném ezt a kis pitypang-tündérkét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Burya

2018. július 1.

Nekem is egyből a Versace Yellow Diamond ugrott be róla. :D Kifújáskor egy az egyben ugyanolyan, utána szelídül kicsit, ami nekem kifejezetten tetszik, mert rajtam a YD nagyon savas-citrusos maradt. Ici-pici málnát is érzek benne leszáradás után, de az is éppen csak annyira édesíti, hogy még mindig a friss kategóriában mozogjon és még az én orromnak is kellemes, pedig én aztán ki nem állhatom az édes illatokat. És igen, a pitypang is határozottan ott van benne. Kislány koromban nagyon szerettem pitypangkoszorút fonni, néha beleszagoltam a virágokba és mindig sárga virágporos lett tőle az orrom. Hát ezt az érzést hozza vissza ez az illat. Tavaly nyáron az itthoni kánikula elől Svédországba menekültem, Stockholmban töltöttem két hónapot és valóban visszahozza az északi nyár hangulatát, a vízen ragyogó napfényt, az óváros szűk utcáiban a kávézók napernyős nyugalmát, a kellemes, 25°C-os szellőt a kis szigetek között és a fehér éjszakákat, amikor éjfélkor még mindig világos van az utcákon. Nem egy tartós illat, de egynyári kalandnak tökéletes és ennek megfelelően a kategóriájában szerintem megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

chiba

2018. június 23.

Virágos, citrusos kezdete van!Nem túl tartós, no de ne is várjam el tőle 2000 ft-ért!
Nekem személy szerint a Versace Yellow diamond- ja jutott eszembe, olyasmi vonalon mozog! Talán egy kis málnát érzek ki belőle!
Feltettem cserére!
Nyárra egyébként meleg időre tökéletes választás lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 23.

Feltettem cserére!
Nyárra egyébként meleg időre tökéletes választás lehet!