Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. június 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

"Csodálatosan puha, sima és hidratált bőr a testápoló lotionnal. A svéd nyár illatát varázsolja a bőrére. Az Elvie Summer Joy eszenciáját átjárja a pitypang, a körte és a málna aromája, ragyogóbbá téve a napokat."

zdoreebaba

2020. július 3.

Még tavalyról megmaradt, mert nem sikerült eladnom. Mivel a héten nagyon bejött a kánikula, úgy döntöttem, hogy előveszem magamnak. Amúgy is hónapok óta szemezgetek vele. Végre eljött tegnap az idő, hogy kipróbáljam. Korábban az Oriflame nyári kollekciójából használtam a Northern Beauty termékeket, amiben volt parfüm, tusfürdő és testápoló. Felépítésében ehhez a termékcsaládhoz hasonlítható az Elvie Summer Joy. Igazi nyári vidám hangulatot teremt ez a testápoló. Extrán könnyű, légies állaga van, ami pillanatok alatt felszívódik és tökéletesen hidratálja a száraz, kitikkadt bőrömet. Az illatát pedig még másnap is érezni lehet a bőrön. A pitypang, a körte és a málna nyári gyümis kompozíciója az igazi jókedvet és napsütést hozza ezzel a testápolóval a mindennapokba. Igazi különlegesség elérhető áron. A kis pufi csomagolás teljesen bedobta magát a szívembe... megnyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

gyeniko

Korcsoport: >54
2019. január 30.

Ha tudjatok milyen illata volt a nagymamank kiskertjeben a tatogo-nak akkor tudjatok milyen illata van! Csak ezert szeretem ,mert mindig az a jo kis vilag jut eszembe rola ahanyszor megszagolom (ez az en velemenyem)! Kis kedves illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 30.