Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tamasbobe47, Módosítva: 2013. október 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Ezzel a professzionális, uniszex Esztétikai szőrtelenítő készülékkel bárki tökéletesre igazíthatja szemöldökét, de kiváló kisebb területeken a nemkívánatos szőrszálak eltávolítására is.

Tartozik hozzá tisztító kefe, elem, tartalék vágó és szemöldökformázó.

Mérete:13x1,5 cm

Mirabylia

2019. július 3.

Pont a minap találtam meg a fiókban, teljesen elfelejtettem. Annyira megörültem neki! :D
Szuper kis kütyü! Nem vmi extra kivitel,de jól működik. Én szemöldök igazítására (kilógó szálak levágása) és a fül körüli haj levágására használom, mert könnyebb, mint ollóval és géppel. Ha véletlen kimaradt pár szál borotválkozásnál, vagy S.O.S. megoldás kell ,akkor jól jön!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

PatriciaF

2019. január 26.

Szuper kis eszköz, könnyen vág, szépen lehet vele formázni és könnyen elfér kis helyen!! :) Akciósan vettem kb 2 éve, akkor kb 2000-2500.- Ft volt, most nem tudom, hogy mennyi lehet, de az biztos, hogy nem megy az egekbe az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

joci3000

2015. december 12.

Igen ez az már 7-éve meg van nekem hasonló szerkezet és a mai napig vág igaz kevésbé de ha azt nézzük 7-éve meg van ahoz képest egész jó.Szóval meg éri meg venni.Jó kis szerkezet :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 12.