Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Pazar arcápoló maszk, amely hatékonyan kezeli a bőrpírt. Használat előtt tegye hűtőszekrénybe. Anyaga: PVC műanyagbevonat, hűsítő, zselés töltet.

shara88

2013. március 14.

A hűtőben tartom és mivel a konyhám messze van a fürdőtől ezért rendszeresen elfelejtem bevezetni a használatát a reggeli arcápolási rutinomba. Mikor még új volt, akkor a reggeli kávét úgy készítettem, hogy ez volt az arcomon. Valóban merev és nem fekszik rendesen arc felületén, de engem ez nem zavar. Kelemesen hűsít és valóban jól eltünteti a reggeli puffadást. Másnaposan különösen jól esik a használata ha fáj a fejem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

gothy

2012. november 20.

Nos,az előző hozzászólást én is írhattam volna, mert minden betűjével egyet értek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

szucslia

2012. január 17.

Kellemesen hűsítő, duzzanat lehúzására szerintem nagyon alkalmas... Kicsit sok benne a zseléanyag, ezért -1, nagyon merev, nem fekszik rá szépen az arcra. Remélem a melegíthetőt is ki fogják találni... Kicsi fiam kicsit megijedt tőlem, amikor felraktam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.