Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Kompakt, fából készült masszírózófejjel rendelkező kefe pamut pánttal. Masszírozza át fáradt bőrét egy nehéz nap után. Kellemesen ellazítja az izmokat és fokozza a vérkeringést.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Adnilem

2014. március 31.

Hűűű nekem van ilyenem! :) Akciósan rendeltem 699-ért. A combomat szoktam vele masszírozni. Pl. a Yamuna paprikás olaját is ezzel dolgoztam bele a bőrömbe. Kicsit bő a pánt, amivel a kézre kell húzni, de ettől eltekintve nagyon jó. Az árát megérte. (A kefe hátulja fa, a kis masszírozó tüskék viszont gumik és a belső párna is gumi, szóval le lehet könnyen mosni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.