Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Frissítő hatású, izzadásgátló lábspray Pro-Active-technológiával és intenzív bőrápoló komplexszel. Szárazzá teszi a lábat. Gyorsan fejti ki hatását, fokozza a lábbőr komfortérzetét. Talkumtartalma felitatja a nedvességet és véd a kellemetlen szagok kialakulása ellen. Lábbelibe is alkalmazható.

lassugepard

2017. december 7.

Kicsit még hiányzik a régi lábhintőpor, de ez betölti az űrt. Nyáron praktikusabb is, mert nem látszik a lábon. Én maximálisan elégedett vagyok vele, szagtalanít és szárazon tart, ahogy ígéri. Az illatával sincs bajom. Ettől nem fuldoklok mint a Scholltól. Egy apró negatívumot tudok mondani: még nyáron az új (gagyi kínai) papucsomról leoldotta kicsit a festéket, tehát jó megvárni, míg megszárad a lábon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

trisztan

2014. november 30.

Totál-brutál... most kicsit sok is a hűsítő hatásából, némi jeges érzettel, de rendkívül hatásos. Illatával semmi gond, úgyis zoknit húz az ember már ilyenkor :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 30.

Hunny14

2013. augusztus 20.

Ú, nekem ez nagyon nem jött be. Az illata nem jó, a lábam nagyon vizes lesz tőle ha ráfújom és nekem egyáltalán nem gátolta a lábizzadást. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

kalmaniki

2013. augusztus 7.

Az eddigi legjobb lábspray, frissíti a lábat, szagtalanítja a cipőt, imádjuk az illatát, nem is drága a hatékonyságához képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

marta.kisasszony

2013. június 10.

Eddig a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Eddig a legjobb!

yvie

2013. május 13.

UP.:
Kap még egy csillagot, 3.5 adnék ha lehetne.
A cipőmet csodálatosan szagtalanítja, és ha a lábamra fújom, akkor kevésbé izzad ( nekem nagyon izzadós a lábam). Nem csodaszer. Ár-érték arányban szerintem van jobb ennél.

Megoszló a véleményem róla.
Először is, azzal kezdeném, hogy nem konkrétan a lábam miatt vettem, sokkal inkább a cipőmbe, hogy ne legyen büdi. Az illata isteni, nem tudom megmondani, valami citromos-parfűm féle. Tényleg van benne hintőpor is, mert mikor belefújtam a cipőmbe láttam. Viszont akciósan 900 Ft-volt bevezető áron, ahhoz hogy a cipőmbe fújkáljam, szerintem kicsit sok. Majd kiderül hogy szuperál a nagy melegekben. Ami kiverte még nálam a biztosítékot, hogy olyan mintha félig lenne a flakon, és hogy magyarul nem volt rajt semmi sem írva ( nem mintha szükségem lenne rá, tökéletesen beszélek angolul, de akkor is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

UP.:
Kap még egy csillagot, 3.5 adnék ha lehetne.

Megoszló a véleményem róla.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag