Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Kétfunkciós sarokreszelő. Az egyik oldala radíroz, a másik masszíroz.

Anyaga: ABS, rozsdamentes acél, csiszolópapír.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eperturmix

2016. december 12.

Nekem is ezzel a névvel van,de a téli mintás a formája.Én nagyon szeretem,sajnos már kiállta az idő próbáját,több éve használom és már jön le róla a csiszoló mindkét oldalt úgyhogy lefogom cserélni,de nagyon hatásos,szépen leszedi a bőrkeményedést,mégsem durva.Használtam zuhany alatt,sós vizes lábfürdő előtt vagy után,aztán krém,csodás puha piskóták az eredmény,ami persze tartós,nem másnapra ugyanolyan csúf.Az egyetlen ami picit zavart,a kialakítása mert nem nagyon áll nekem úgy kézre,de mivel tökéletesen funkcionál így 5-ös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

umpalumpa

2014. november 18.

Ez a neve a reszelőmnek, de nem így néz ki, hanem olyan a formája, mint a téli mintásnak. Évek óta nyúztam egyet, hihetetlen jól bírta, könnyű volt tisztítani, fertőtleníteni. Az egyik oldala kicsit érdesebb, másik lágyabban reszel. eljutottam oda, hogy végre veszek egy újat :) Akkor is jól teljesít, ha nem foglalkoztam szegény lábaimmal és nagyobb generálra van szükség, meg akkor is, ha naponta szinten tartáshoz fürdésnél használom. Most baromi olcsó is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 18.