Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Öntapadó sablon francia manikűrhöz, amely segítségével tökéletesen megfestheti körme kontúrját.

20 darab félkör és 20 darab V-alakú sablont tartalmaz.

kissbarbara1990

2013. július 27.

Az essence-esnél mérföldekkel jobb. Bejön hogy V-alakú sablonok is vannak benne,ráadásul fillérekért hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

KergePárduc

2013. május 8.

Én már tucatszám elhasználtam belőle. Francia manikűrhöz nekem tökéletesen tette a dolgát ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

CocoSunrise

2013. április 25.

Használható, nem azt mondom, hogy tökéletes, de mindig van otthon belőle... elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.