Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2014. április 15.

Lelőhely:   tanácsadónők

A könnyű porpúder mattító hatást nyújt, fényvisszaverő részecskéi lágyítják a finom vonalakat, valamint hatásuknak köszönhetően az apróbb bőrhibák kevésbé látszanak. Hidratáló rendszere növeli a bőr nedvességtartalmát, természetesen ragyogóvá és fiatalossá teszi a megjelenést.

Egy színárnyalatban kapható, amely szinte minden bőrtónushoz ideális.

Kiszerelés: 10 g

radioaktiva

2019. május 1.

Nekem ő a tökéles porpúder. Ami nem tetszik benne, az az ecset, és a belső műanyag tető, de ez nyilván nem von le a termék értékéből. Szintén Oriflame-es púderpufnival használom, így vált be leginkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

csevi22

2017. október 15.

Meg se tudom mondani milyen régóta megvan, de én nagyon szeretem. Abszolút egyetértek az előttem szólóval mind a pozitívumok, mind a negatívum tekintetében :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

lorik.laura

2015. március 5.

Meglepő, hogy én véleményezhetem először ezt a csodát. :) Nagyon imádom, ez a kedvenc púderem! A fedése tökéletes, mattít, és tartós. Az illatát is nagyon szeretem. Egyedül a negatívuma, hogy az ecsetet amit adnak hozzá, használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.