Oriflame

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2018. november 15.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

A Giordani Gold Silky alapozóecset csodálatos hatást eredményez könnyedén, az alapozó felvitele során. A Silky alapozóecset 35000 selyem-vékonyságú sörtéből áll, kialakítása megkönnyíti az alapozó felvitelét, optimális eldolgozást biztosít. Használatával a sminkelés az én-idő része lesz, amely a kényeztetés luxus érzését nyújtja.

veci

2020. július 13.

Ez előtt sosem használtam ecsetet alapozóhoz, de örülök, hogy elkezdtem használni. Szinte semmennyi termék sem marad benne és csíkmentesen oszlatja el az alapozót. Könnyen tiszítható és nem hullik a szőre. Szerintem hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Judiit

2019. október 22.

Az agyam dobom el, hogy a márkás ecseteket leveri :D Több magasabb árkategóriájú alapozóecsetem illetve blenderem van, de ez nálam most mindent visz. Iszonyat puha a sörtéje . Rettentően minimális mennyiségű alapozó marad a szálak között sminkelés után . Gyönyörűen teríti az én folyósabb alapozóimat. Semmi csík.... tökéletes, természetes végeredmény. Szerintem veszek is belőle pótlást, bár meg sem látszik rajta hogy hónapok óta használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 22.

Sziszikee58

2019. január 16.

Az egyik legjobb ecset, amit valaha használtam! Eddig nagyon rossz tapasztalataim voltak az alapozóecsetekkel, a legtöbbnek egy idő után teljesen tönkrement a sörtéje, ennek viszont semmi baja. Bár nem túl nagy, de tökéletesen eldolgozza az alapozót, nem hagy csíkokat. Szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.