Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

Könnyű formulája ápolja és rögzíti a szépen formázott szemöldököt. Nem ragad, tartós hatást nyújt. Az áttetsző zselé minden árnyalathoz és szemöldökformához ideális. Applikátora precíz alkalmazást tesz lehetővé.

Kiszerelés: 7 ml

0bikbik0

2016. július 22.

Sokáig kísérleteztem vele, mert valahogy nem akart úgy működni, ahogy én elvártam volna.
Először is ha porral színeztem a szemöldököm, majd ezzel akartam fixálni, leszedte a port :-(
Nekem is nagyon nehezen száradt, és a hosszas száradási idő alatt gyönyörű fényes szemöldököt varázsolt (szemöldökhighlighter :-) ), ami azért nem jött be annyira.
Tetovált szemöldökre tudtam végül elhasználni, ott nem volt mit leszednie, és munkába menet, az autóban hagytam száradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 22.

Emci

Korcsoport: < 18
2015. szeptember 28.

Én nagyon szerettem....Több évig is kitelt, egy hónapja viszont elfogyott és helyette vettem egy Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gélt, ami ennél is jobb, mert színezett!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Nessy

2013. április 22.

Érdekes, én nagyon szeretem.:) Volt nekem is Alverdés, fehér színű, és az is nagyon jó volt, de aztán eltűnt, lehet én is kipróbálom majd a barnát is, mégis csak természetesebb összetevőkből áll, mint ez.
Ebből próbálok keveset felvinni, és utána az ujjammal óvatosan elsimítani, és úgy tök jó. Mivel nagyon utálom ha a szemöldököm alá, vagy a szőrökre ül egy pici alapozó, én kifejezetten örülök neki, hogy eltünteti:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

bandita

2013. április 4.

Épp csak be szerettem volna "lőni" picit a szemöldököm kuszább szálait a tökéletes sminkhez, azonban Ő és Én nem voltunk egy hullámhosszon.
Nem akart megszáradni, nem akart rögzíteni, csak csücsült a cuccos a szőr tetején, amíg percek múlva úgy nem döntöttem, hogy letörlöm. Nem kellett volna :(
Kis, kerek udvart hagyva maga után távozott a szemöldököm környezetéből alapozóstul mindenestül, nem győztem ámulni, milyen gyorsan lekapja a sminket.

Állagát tekintve inkább síkosító, máskülönben hatékony sminklemosó lehetne számára az ideális kategória, én ezek után inkább maradok a hajlakkal-fogkefével rögzített szemöldök technikája mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 4.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Panthenol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

PVP 0 0