Oriflame

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   21 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blabla2, az összetevőket feltöltötte: Lexi, Módosítva: 2018. június 26.

Kiszerelés:   21 db
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépségvitaminok

Csökkenti a hajhullás mértékét, és alapvető tápanyagokat nyújt a hajnak és a körömnek. Hatására a haj dúsabbnak, a köröm pedig erősebbnek látszik. Kúraszerűen napi 2 tabletta szedése javasolt 3 hónapon keresztül, majd 3 hét szünet.

1. Erősíti és vastagabbá teszi a hajszálakat és a körmöket

• L-cisztein – a hajszálat és a körmöt felépítő fehérje. Ez az aminosav javítja a haj- és a körömmegújulás folyamatát is. Minél több keratin kerül a hajszálakba és a körmökbe, annál erősebbé és vastagabbá válnak.
  • Alma-procianidin – zöldalma héjából nyert antioxidáns – növeli a hajszálak átmérőjét és erősségét.

2. Csökkenti a hajhullás mértékét

• Vas – csökkenti a hajhullás mértékét, fokozza a hajszálak újranövését enyhén vashiányos embereknél.
  • C-vitamin – elősegíti a vas felszívódását.
  • L-lizin – megállítja a hajhullást és megnöveli a hajszálak élettartamát.
  • Alma-procianidinok – rendkívül hatékonyan támogatják a haj epiteliális sejtjeinek növekedését, és növelik a hajszálak élettartamát.

ALettah

2018. december 15.

Befejeztem a 3 hónapos kúrát.
Fenntartom a véleményem, nagyon elégedett vagyok: hajhullás megszűnt, a hajam erősebb, teltebb és csillogóbb, a körmeim keményebbek, az arcbőrömön nem vettem észre nagy változást, de azzal nem is volt sok gond előtte se. Esélyes, hogy évente ismételni fogom a kúrát, érezhetően jót tett.
A masodik doboznál tartok, tehát az ajánlott 3 hónapos kúra felénél, és nagyon elégedett vagyok vele!
Terhesség után csomókban hullott a hajam, már teljesen kétségbe voltam esve, hogy egy szál se marad. Először a DM kovaföld kapszulákat használtam, aztán rendeltem meg ezt. Nos, a DM-es szedésénél már éreztem a hatást, azóta pedig szinte teljesen abbamaradt a hajhullásom. Erősebb, csillogóbb lett a hajam, gyorsabban nő (sajnos nem csak a fejemen, máshol is, a szokásos havi 1x helyett maximum háromhetente kell menjek gyantáztatni) és a körmeimnek is láthatóan jót tesz.
Az ára kicsit borsosabb, számomra viszont abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Befejeztem a 3 hónapos kúrát.
Az ára kicsit borsosabb, számomra viszont abszolút megérte.

WAME123

2018. március 31.

A 3 hónapos kúra alatt sokat nőtt a hajam (sajna nem mértem le...), a hajhullásom csökkent, sok babahajam serkent, és azok is már nőnek ezerrel. A tesóm is csak jókat tud mondani róla. :)) Régebben kipróbáltam más hajvitaminokat is, de egyikkel sem tapasztaltam változást... Sajnos nem a legolcsóbb (4 doboz szükséges egy 3 hónapos kúrához) de így, hogy tényleg segített megérte...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Blabla2

2018. január 7.

Max 1 honapja szedem a hajlenovesbol itelve 2 cmt nott a hajam de mast nagyon nem vettem eszre hogy erosebb lenne stb.de lehet az meg kesobb valtozni fog a 3 honap utan. A kormomrol tul sokat nem tudok mondani mert az eddig is eros volt es gyorsan nott. Majd kesobb meg updatelek. Egyelore 3 csillagot adok

Update: ugyveszem eszre hogy felgyorsitotta a hajnovekedesem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Update: ugyveszem eszre hogy felgyorsitotta a hajnovekedesem

Uccika

2017. december 27.

Anyukám szedte, egy hónap után megállította a hajhullását. Nekem erősödött, sűrűbb lett a hajam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 27.