Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Tápláló, revitalizáló és hajfiatalító hatású maszk károsodott és igénybe vett hajra. Ápolja a hajszálakat és a fejbőrt. Fitotápanyagokat tartalmazó Phytonutrient Komplexe belülről erősíti a hajszálak rostjait.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

hbettuska94

2018. április 16.

most használtam elsőnek, este megmostam a hajam és felraktam a hajmaszkot egy 10 percre és kimostam. reggelre nagyon jo puha lett a hajam és könnyen kezelhető, nem zsírosodott be a hajam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.