Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Blame

2012. szeptember 11.

Igazából nem sok különbséget látok közte és az eddig bontófésűim között. Talán ez annyiból jobb, hogy sokkal erősebb anyagból készült és a nyele nagyon jól kézre esik.

Szerk.: Sajnos azt vettem észre ha ezzel fésülöm a hajam minden nap. Akkor sokkal hamarabb zsírosodik, főleg elölről. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.