Oriflame

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2014. január 21.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Egy professzionális hajkefe, amely használatával a haja dúsabbnak látszik és amellyel romantikus loknikat varázsolhat hajába. Kialakítása megkönnyíti a hajszárítást, csúszásmentes nyele pedig a hajformázást.

NovErke

2019. június 3.

Most rendeltem ilyen körkefét. A képen egy régebbi kiadás látható, most is kapható ugyanez csak ezüst helyett rózsaszín. Hajszárításhoz vettem, én mondjuk nem csináltam még vele loknikat csak a frufrumat szárítom be vele. Szoktam vele bajlódni hogy normálisan álljon be, főleg ilyenkor, amikor már nagy is. Lassan mennem kell a fodrászhoz na de addig is ki kell nézni valahogy. Jól együtt működik a hajszáritoval és egyébként is egyszerű vele dolgozni. A végeredmény is nagyon szép. Egyszer úgy jártam egy körkefével hogy úgy betekerte a hajam hogy le kellett vágni... Emiatt ódzkodva rendeltem, de nem bántam meg és ilyen pici tüskékkel nem is tudna úgy betekeredni szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Adnilem

2014. január 2.

Nagyon jó kis körkefe, szép tartást ad a hajnak. Kevés szárítással is jól formáz és tartósan. Nem tudom milyen anyag van a fém belső hengeren (szerintem valami kerámia), de nagyon kíméletes. Tökéletesen elégedett vagyok vele! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.