Oriflame

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: mercike44, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Használata előtt a megtisztított bőrt puhítsd fel gőzöléssel, arcszaunával vagy borogatással. Az eszközt fertőtlenítsd használat előtt és után is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

csiges

2021. március 12.

2021.03.10.
Már pár éve megvan, de kb csak egy éve használom.
Ez a termék remek, rajta kívül egyedül az iszapos maszkoknak van egy kis haszna az arcomon mitesszer eltávolítás szempontjából. Nekem apró kis mitesszerek szoktak lenni, amik idővel megdagadnak, és mintha kiállnának a bőröm felszínétől. Ezek nyomkodással nem jönnek ki, így ennek a kis szerkentyűnek a húros végét szoktam végig húzni a bőröm felületén. Nagyon pöpecül kijön minden, kb úgy, mint azoknak a vákumos arctisztító berendezéseknek a reklámjain. Ez abból is jobb, hogy kb tizedébe vagy huszadába kerül. Mikor így húzogatom az arcomon, akkor piros csíkokat hagy maga után, ami másnap reggel még egy picit piros, de harmadnapra mindig eltűnik. (Itt megjegyezném, hogy ultra fehér bőröm van, így nyilván jobban látszódik rajta.) És meglepő módon, puhább is lesz utána a bőröm, ahogy azokat a kiálló kis mini dugacsokat kiszedi.
Nekem must have termék! ❤️❤️❤️❤️❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

2021.03.10.
Már pár éve megvan, de kb csak egy éve használom.
Nekem must have termék! ❤️❤️❤️❤️❤️

Nikol004

2019. június 25.

Csak a hurkos részét használom, az viszont teljesen bevált, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Csak a mitteszeres végét használom, így a másikról nem tudok nyilatkozni, de azt szeretem. Teszi a dolgát, könnyen kiszedek vele mindent, még a nehezen elérhető, fájdalmasabb helyeken is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Turdusmerula

2018. március 21.

Csak a kis hurkos végét tudom használni. Az orromon lévő miteszereket szépen ki lehet vele kanyarintani. Sajnálom, hogy a másik lukas vége számomra használhatatlan. Nagyon olcsó termék, szerintem egy próbát mindenkinek megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

nita99kasler

2018. március 16.

Szerintem egy kis csoda-kütyü. Majdnem mindent ki lehet vele szedni, fájdalommentesen. Szerintem csak rá kell érezni a használatára. Sajnos sikerült elhagynom az enyémet, így rendeltem egy másfajtát kínai oldalról, mondván tök mindegy, hogy honnan van, de nem.. össze sem lehet hasonlítani ennek a használatával, pedig kinézetre ugyan az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Nnoori

2017. november 22.

Tényleg olcsó, de még így is megbántam. Nekem is fájdalmasabb, mintha kinyomkodtam volna. Ráadásul nem is hozza ki teljesen, szóval utána muszáj még kézzel megnyomnom. Nem hiszem, hogy használni fogom a későbbiekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

breku

2017. november 1.

Az egyik legrosszabb döntés volt valaha. Nem szedte ki, sokkal jobban fájt, mintha kinyomkodtam volna, és olyan sebes lett tőle az ercom, hogy egy hétig korrektorba kellett fürdetnem az arcom... Soha többet, köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Enne

2017. június 8.

Ááá nem értem ezt a terméket. Egyszer-kétszer próbáltam ki, és amellett, hogy fájdalmas volt a használata és nyomokat hagyott az arcomon (az orromat azóta is állandó jelleggel figyelem, mert furcsán változik rajta a bőr, egy ideig volt egy mélyedés rajta, ami állandóan sebesedett, meg hámlott, most, hogy hónapok alatt begyógyult, meg mintha dudoros lenne kissé, én ennek tulajdonítom a változás javarészét, mivel előtte soha nem voltak ilyen gondjaim), még nem is éreztem hatékonynak. Saját kezűleg sokkal szebben rendbe tudom rakni a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Csipetke

2017. június 8.

Ahogy olvasom a véleményeket tartom valószínűnek,hogy bennem van a hiba nem ebben a kütyüben. Nekem sajnos nem sikerült rájönnöm a használatára. De szerintem megpróbálok rájönni... Annyit mondjuk még nem foglalkoztam vele és magamnak amúgy sem szoktam pattanást nyomkodni meg miteszert.A kozmetikusra szoktam bízni. Lehet ezért sem hatott meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Katsura

2017. május 7.

Beválik nehezen elérhető helyeken és abszolút nem drága. :) Viszont nekem a hurkos fele nagyon vág, leszedi a bőröm. Én a másik felének az oldalát húzom végig az orromon. Az is tök jól kiszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.