Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek
Bőrtípus:   Száraz

Vicus

2019. augusztus 4.

Valamire ugyan lehet használni, de amúgy szörnyű minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Valamire ugyan lehet használni, de amúgy szörnyű minőség.

Szityike

2017. szeptember 24.

Nekem nagyon nem tetszik.
A szivacsos applikátor része kb 1 hónapig bírta, az ecsetes tovább, viszont nagyon porol és hiába veszi fel szépen a színt, ha nem lehet szépen felvinni őket a szemhéjra (részben az ecset kicsit szétálló sörtéi miatt, részben azért mert nagyon puha és nem elég sűrűek a szálai).
Szóval röviden: én csalódtam benne, más ecsetjeimet sokkal szívesebben használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Nekem nagyon nem tetszik.

Kise

2017. március 4.

Szeretem az ecset részét, kiválóan lehet vele árnyékolni. Puha, a festéket szépen felveszi, könnyű használni. Szivacsos részét nem használom, mert nem tartom jó kiképzésűnek. Mivel az ecset miatt vásároltam meg, jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 4.

csizmadiacinti

2017. január 31.

Nekem nem vált be. Sehogy sem tudom vele szépen felvinni a festékjeimet. Nagyon széles, és nem túl tömött. Szerzek helyette valami mást!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

dia0311

2016. november 5.

Akciósan, kb 500 ftért vettem, első ecsetem. Röviden, tömören: imádom, és még a teljes árát is megéri!:)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
juhaszregina

2016. szeptember 28.

Az applikátoros végét nem használom, az ecset egész jó. Puha a szőre, nem hullik, valóban bírja a mosást. Lehetne picit keskenyebb, de így is jól használható. Finom kontúrozáshoz nem alkalmas, igaz nem is ezért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Ariel001

2016. augusztus 4.

Az applikátor részt nem használom, de az ecset szőre pont jó a szemhéjpúder felvitelére. Most rendeltem akciósan még 2-t, legyen tartalékba ha nincs időm ecsetet mosni, akciósan megéri az árát. Mosást bírja, nem ereszti a színét-mint egy másik oriflame ecset, nem hullik, nem törnek a szálak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

dandy

2015. augusztus 24.

Az ecset végét használom szemhéjpúder felviteléhez, nekem tökéletesen bevált, nem túl puha, nem is merev. Az applikátort nem próbáltam még....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Marababa

2015. február 15.

Tapasztalatom: az ecset része túl puha, az applikátor része pedig úgy, ahogy van használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

Natalka

2013. július 9.

Semmi különösebb gondom nincs ezzel az ecsettel, mondjuk nem vagyok egy sminkmester... Nem tudok különbséget tenni a szemhéjárnyaló ecsetek között, valószínű azért, mert még nem próbáltam nagyon jót :) ne haragudjatok érte, ezért szerintem a véleményem nem ér majd túl sokat.
Füstös szemeket ritkán csinálok, mert nem áll jól, de azért az feltűnt, h ez az ecset arra annyira nem alkalmas, mert az túl aprólékos, ez az ecset meg túl széles. Én is csak egy színt szoktam feltenni, vagy kettőt úgy, h a sötétebbel a mélyítővonalban árnyékolok. Nekem erre megfelel. Én az applikátor-részt is használom: amikor kihúzom a szemem ceruzával, akkor a szín erősítéséhez még egy hasonló színű szemhéjpúderrel is átmegyek a vonalon (így tartósabb).
Hezitálok, h hányasra értékeljem, mert egy másik ecsettel is kb. pont ugyanígy ellennék (bár az Essence-é izgat :)), legyen jóindulatú négyes, az enyémnek nem hullik a szőre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.