Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek
Bőrtípus:   Száraz

timeatimea

2013. április 27.

En jobbat vartam ettol az ecsettol, hullik a szore, az en szemhejamat picit szurja. A szineket jol felveszi de valahogy a szemhejamon nem marad meg a por amit ezzel az ecsettel viszek fel. Ha nagyon sietek es gyorsan valami termeszetes szint viszek fel a szemhejamra akkor ezt hasznalom, maskor csak "pihentetem".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

shara88

2013. február 11.

az ecset szőrös fele hullik egy ideig, aztán már használható satírozásra, de semmi extra... az aplikátoros fele valóban semmire sem való

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

azursatellite

2012. november 8.

Az applikátoros felét alapból nem is terveztem használni, ugyanis inkább az ecseteket részesítem előnyben, de amúgy semmivel nem rosszabb mint az összes többi.
Az ecset maga nagyon tetszik, mert szép dundi és nagyon puha szőrű, de nem aprólékos munkához tervezték, mert vagy 1cm széles. A szín is szépen felveszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

kissbarbara1990

2012. október 23.

A szivacsos vége nekem is használhatatlan. A másik végét azért lehet hasznosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

boriqa12

2012. október 20.

Nem ajánlom senkinek. A szivacsos vegehez adnak egy plusz fejet de amugy nem ér semmit. A szivaccsal nem lehet dolgozni. A masik vege pedig semmilyen szint sem vesz fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 20.