Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Jeanette88

2017. november 16.

Csúcs ez a tükör/fésű! Nagyon-nagyon régóta használom. Idejét sem tudom már, eléggé megkopott idővel, de még egy bogyócska sem hiányzik a fésűről.
Imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Imádom! :)

Loona

2016. január 15.

Számomra abszolút hiánypótló termék volt, szerettem volna egy kis hajkefét, ami mindig nálam lehet, és amivel nap közben/buliban igény szerint átfésülhetem a hajamat (akkor még sokkal könnyebben kezelhető hajam volt és nagyon egyszerű fésülködési rutinom. Fésűt soha nem használtam, csak egy nagy hajkefét, hajmosás utáni kifésüléshez is. A régi szép idők :P ), így amikor megláttam a katalógusban, rögtön kettőt is vettem belőle, és tökéletesen megfelelt a fenti elvárásaimnak.

A mostani, száraz végű, töredező hajam már sajnos egyáltalán nem alkuszik meg semmilyen úti fésűvel-kefével, így az utazó pakkomból a rendes hajkefémet (hajmosós utazás esetén plusz még a fésűimet) nem tudom kispórolni, ezzel helyettesíteni, de erről nem ez a kefe tehet, ezért pontlevonást nem kap. Arra viszont, hogy buliban legyen nálam valami, amivel gyorsan javítani tudok a hajam kinézetén, továbbra is teljesen megfelel (bár nem egyedül, egy kis fésűvel közösen jönnek velem ilyenkor, "problémától" függően használom ezt vagy azt). A tükör-részt ritkán használom, általában arra, hogy megnézzem, nem kenődött-e el a szempillaspirálom, erre tökéletesen megfelel.

Amiért mindenképp öt csillagot adok neki, az az, hogy a fent említett két darab megvásárlása több mint 10 éve történt(!), és a másodikat azóta sem bontottam ki, mert bár már pöttyet ütött-kopott a külseje (az Oriflame felirat már rég lekopott róla) és laza, oldalra mozgatva lötyögős a két fél közötti csatlakozási pont, folyamatosan magammal hordás (=azóta tényleg minden nap benne van az épp nálam levő táskában) és alkalmankénti használat mellett még mindig abszolút jól használható az első darabom. Foga (vagy minek hívjuk ezt hajkefénél, sörtéje? :D ) egyetlenegy sem esett ki, csak mostanában kezdett a ki-be nyomkodás következtében egy-két helyen beszakadni a fogak tövénél a műanyag alap, de nem tűnik úgy, mintha rövid időn belül kiesnének. A lecserélésén kizárólag esztétikai okokból gondolkodtam el mostanában. Azóta már lépten-nyomon lehet hasonló terméket vásárolni potom áron, nagyobb színválasztékban, így ha tönkremenne, lehet, hogy nem ezt vásárolnám újra, azonban szerencsére az ezüst színt továbbra is nagyon szeretem, így, hacsak nem selejtes a második, bontatlan darabom, vagy nem történik vele valami baleset, még további 10 évig nem lesz szükségem új ilyesmi vásárlására :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Yellow Paca

2013. július 31.

Először egy avonos hajkefém volt ilyen, aztán volt alkalmam akciósan megvenni ezt is, és nagyon szeretem!
Kis helyen elfér, én a középhosszú hajamat könnyen át tudom fésülni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 31.

Kis helyen elfér, én a középhosszú hajamat könnyen át tudom fésülni vele.

papupanni

2012. november 5.

Nekem nagyon bejön. :) Igazából van egy másik, márkátlan, amit jobban szeretek, de ez is tökéletesen megfelel. Pont azt szeretem benne egyébként, hogy nagyon picike. Nyilván nem arra való, hogy átfésüljük fele az egész, gubancokban álló hajunkat... Hanem, hogy pl. a kócos "tetjét" a hajnak lesimítsuk. Nekem mindig benne van a táskámban egy ilyen mini fésű, szeretem őket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

bandita

2012. november 2.

A tükör, a méret és az összecsukható kidolgozás miatt vettem meg, kifejezetten utazáshoz, neszesszerbe. Egyszer sem használtam, mindig az Avon összecsukhatós keféjéhez nyúlok inkább. Talán nem véletlen :(
Pedig szép, ötletes, cuki. Pont akkora, mint egy átlagos púderkompakt.

Amit nem szeretek benne:
1. Olyan kicsi, hogy elfér a fél tenyeremben, emiatt aztán képtelenség nekem rendeltetésszerűen használni.
2. Nincs nyele, csak egy kihajtható tükrös fedele, ami képes nagyon váratlan helyzetekben kipattanni a helyéről.
3. A tükröt arra szerettem volna használni, hogy a frizurámat hátulról is ellenőrizni tudjam, miután belövöm, és ez csak akkor lehetséges, ha a kefe részt visszahajtom középre.

Mindezek miatt ez a termék számomra inkább egy készségfejlesztő játék marad csupán.
Talán egy kislány többre megy vele a játék babája hajához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 2.

Pedig szép, ötletes, cuki. Pont akkora, mint egy átlagos púderkompakt.

Amit nem szeretek benne:

Talán egy kislány többre megy vele a játék babája hajához.