Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. augusztus 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Szett tartalma: olló, körömreszelő, körömpolírozó és körömágybőr-visszatoló.

A tasakot vidám, geometrikus minták díszítik.

Mérete: 17x5,5x5,5 cm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kissbarbara1990

2013. augusztus 7.

Félve, de megrendeltem és nagyon kellemesen csalódtam benne. Pedig szinte teljesen meg voltam győződve hogy ezer7-800 forintot feleslegesen kidobok az ablakon. De szerencsére nem így történt. Az ollón vagyok a legjobban kiakadva, hogy mennyire masszív és jó minőségű. Nagyon megszerettem ezt a kis szettet, mindig az aktuális táskámban lapul és plussz cuccokat tudok még beletenni,mert viszonylag elég tágas a kis lila szütyő,ami engem tolltartóra emlékeztet :) Én akciósan 1700-800 körül vettem, de az eredeti árát (2399.-) is megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.