Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Pumi

2018. március 12.

gyenge, tragédia....kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

gyenge, tragédia....kuka

nikolett

2017. január 11.

Azt én is észrevettem, hogy alig vesz fel valamit a festékből :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Azt én is észrevettem, hogy alig vesz fel valamit a festékből :S

despoina

2016. március 17.

Barátnőmtől rendeltem aki Oriflammel foglalkozik. Sajnos nem olyan az ecset mint amit vártam volna. Eddig Lancome ecseteim voltak, egy lapon nem lehet említeni őket. Nagyon pici, nem vesz fel festéket és kb. semmire nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Nolee

2016. március 12.

Highlighter felvitelére használom, tökéletes rá. A nagyon finom fénytől az egészen erősig fel lehet építeni vele a fényt, puha a szőre, nem hullik.

(Megjegyzésként, akinek elkente a szemhéjfestéket, egy vastagabb réteg púderezés a szemhéjpúder felvitele előtt érdemes lehet, és úgy ezzel lesepregetni, bár arra még nem próbáltam, mert nálam napi használatban van highlighterhez.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

Marababa

2015. február 15.

Kábé dísznek jó tényleg, egyébként semmire sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

Kábé dísznek jó tényleg, egyébként semmire sem.

Asztrid

2014. július 1.

Ez egy jó kis termék... én púderezésnél ezt használom és nekem bevált... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Ez egy jó kis termék... én púderezésnél ezt használom és nekem bevált... :)

fruzsinap

2014. március 13.

Nekem semmit sem használt.Olcsósága miatt vettem meg,de még annyit sem ért.Púderezés után használtam,de semmit sem söpört le.Dísznek jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 13.

Yellow Paca

2014. február 13.

Oké, hát kipróbáltam. Maszatloni nem naszatolt, ellenben rajtahagyta a lehullott festéket az arcomon. Nem egyszer, nem kétszer. Tehát "leporolásra" teljesen alkalmatlan.
Kipróbáltam kontúrozásra... arra sem jó, túl kevés szőr van benne ahhoz. (Ellenben kontúrozáshoz az avon pirosítóhoz adott ilyen kicsi tömör lekerekített ecset tökéletes. Keskeny, de sok szőre van szépen felveszi és felviszi a terméket)
Visszatérve az oriflame ecsethez: pénzkidobás.

Egy videóban láttam hogy ilyen ecsettel kontúzorni is lehet. Akinek szétkeni a lehullott festéket a szeme alatt, esetleg kipróbálhatja hátha ebben a funkcióban használható. Nekem nem kente szét, ellenben le se söpörte, kontúrozni nem szoktam, ha kipróbáltam majd frissítek. egyenlőre egy gyenge hármas erős kettes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.

Visszatérve az oriflame ecsethez: pénzkidobás.

kalinkoz

2013. április 15.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket , de még azt is alulmúlta. A lesepregetés helyett végigkente a festéket az arcomon, pedig nagyon óvatos voltam. A többi Oriflame-es ecsethez hasonlóan nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.

Wish

2013. április 10.

A szem sminkelése után "söpröm" le vele a lehullott szemcséket, és működik. Egyáltalán nem dús ecset, de éppen ezért lehet vele légiesen dolgozni. Az ecset összerakása is rendben van, nem hullajtja a szőrét egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.