Oriflame

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leba, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Diszkréten színezi az ajak bőrét. Természetes málnakivonata kisimít, hidratál és táplál. Izgalmas, friss és gyümölcsös az illata.

Mosizso

2020. szeptember 12.

Nem szerettem, hogy színezett. Ám az illata jó volt, valamennyit hidratált is szerintem. Hosszabb körmökkel viszont szinte lehetetlen volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

okonetgabcsi

2020. szeptember 12.

Nehezen kiszedhető.
Jobb lett volna egy tekerős változatban .
Kellemes érzetet ad és ápolja puhává teszi az ajkat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Nehezen kiszedhető.
Jobb lett volna egy tekerős változatban .
Kellemes érzetet ad és ápolja puhává teszi az ajkat.

Lovemyhair

2018. január 27.

Elég jól ápol, az illata nagyon jó. Picitt dúsítja is az ajkakat. Viszont a kiszerelés elég rossz, nehezen lehet kiszedni belőle a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

MsWatson

2017. március 14.

Nekem ez a "semmi különös" kategória. Nehezen tudom kiszedni a tégelyből, és nem is túl hatékony. Ritkán használom, sokáig elég lesz. Szerencse,hogy ajándékba kaptam, különben a pénzkidobás miatt vekengenék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

Viki995

2017. január 18.

Egyszerűen szörnyű :(( Az illata nagyon fura, mű érzetű, ami nem lenne akkora baj, ha valamit is funkcionálna ajakápolóként. Az ajkakra kenve 4-5 percig érződik, hogy valamit felvittem, de utána SEMMI. 5 perc elteltével kenheti be újra az ajkait az ember, mert elillan a hatása. :( És hosszú távon sem éreztem semféle jótékony hatást, nem hidratál, nem puhítja az ajkakat, semmit sem tesz, amit egy ajakbalzsamtól el lehetne várni. Ehhez képest pedig ár érték arányban nagyon nem éri meg, 1200 forintért nem ezt várná az ember. Nekem sajnos pénzkidobás és csalódás volt ez a termék :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Kingucii

2016. október 24.

Nagyon finom illata van, már több féle tégelyes Oriflame ajakápomóm volt/van.Nekem ez vált be a legjobban.
Dúsítja az ajkam, olyan,mint egy szájfény, enyhe csillogást és színt ad neki, Tálpálja az ajkai,valóban jó- Egyedül a kiszerelése nem tetszik :/ Nehezen lehet kivenni belőle a terméket, még is, úgy gondolom, hogy 5*-ot megér, mert nekem használ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

namii

2016. október 4.

Az íze finom, az illata is, de nekem szinte semmit nem tett az ajkaimmal. Frissen, felkenés után kellemes, de 1-2 óra után elmúlik minden hatása. Bár ezért a pénzért nem is vártam sokkal többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.

nickye94

2016. február 4.

Én az epres mellett adtam le a voksom, ugyanis ennek volt a legszebb,legszolidabb színe. Sajnos ezt az ajkakon már nem adja vissza. A hidratálása közepes, elég vékony rétegben lehet csak felvinni,a textúrája elég kemény, így az ujjainkkal kell egy kicsit puhítani a felvitel előtt. Meg vagyok vele elégedve, mert nem vártam hatalmas hidratálást. Rúzsok alá szánom használni, oda tökéletes lesz. Ráadásul mennyei eper illata és íze van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Zssu

2015. december 27.

Kicsit erős a színe és a fénye, ezért csak itthon használom. Nagyon jól bevált, bár az illata nagyon is mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

Macscafe

2015. november 26.

A három közül ez volt az első, amibe beleszerettem. Számomra nagyon kellemes, amolyan rágó-málna illata és íze van, illetve a színével is meg vagyok elégedve, nőiesen halvány, kellemesen rózsaszín. Jól hidratál, de csodát ettől sem kell várni, 1-2 óránként érdemes újrakenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.