Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Diszkréten színezi az ajak bőrét. Természetes eperkivonata kisimít, hidratál és táplál. Izgalmas, friss és gyümölcsös az illata.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Alessia

2020. június 9.

Ajándékba kaptam.
Ezt a fajta kiszerelést nem szeretem, higiénikusnak sem tartom, és macerás kiszednem,( bár nem tudom, hogy van-e erre valami spéci smink eszköz én ujjal próbáltam. :D )
Az illata van is meg nincs is, semleges, picit epres. Halvány árnyalatot adott csak az ajkamnak és nem volt előnyös.
Párszor használtam, majd kidobtam.
Nem látok egy jó indokot se, hogy megvegye bárki is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 9.

Ajándékba kaptam.
Párszor használtam, majd kidobtam.
Nem látok egy jó indokot se, hogy megvegye bárki is.

jane79

2019. május 11.

Nagyon finom eper illata van és elég sok van a tégelyben. Nem szeretem ezt a kiszerelést, de az illata miatt megvettem. Bár túlárazottnak tartom. Akciósan talán még beszereznék másfajta illatot, ha a bőröndnyi ajakápolóm elfogy :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

PatriciaF

2019. január 29.

Szép alap színt ad az ajkaknak, jó az illata, és szuperül ápol. Egyedül ez a tégelyes megoldás nem jó de nem csak ennél, az oriflame bármely hasonló termékénél sem, nem higiénikus és nehezen kezelhető, amúgy a tartalommal nincsen probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Mesilla

2017. november 29.

Hát, az illata elég távol áll az epertől, ízét nem érzem, hogy lenne, továbbá ha félóránként felkenem, valóban hidratál, de amúgy semmi extra. Egynek elmegy, elkenegetem, de tényleg inkább csak esztétikai célokra felel meg, szájfénynek. Viszont a tégelye aranyos, alig várom, hogy elfogyjon, és házi ajakbalzsamot készíthessek, amit majd ebben fogok tárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Bradshaw

2017. október 15.

Inkább egy szájfény, mint hidratáló. Imádom az illatát, nem tudok betelni vele, szép kis színe van, de hidratáló hatása..... háááát az nincs. Tavaszra amúgy tök jó, de télen meg se próbálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

enikoo97

2017. január 10.

Borzalmas egy termék.Mű illata van ami rossz ízt hagy az ajkakon is. Szerintem semmit nem hidratál..
A tégelyből szinte lehetetlen kiszedni.Teljes áron kész rablás ezért az "ajakbalzsamért".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Misty

2017. január 6.

Nagyon finom illata van, a színe nőies, szolid, de sajnos nem vettem észre, hogy bármennyit is puhított volna az ajkam bőrén, így biztosan nem fogom ismét megvenni. A tégelyt, amiben tárolják, nem tartom túl előnyösnek, egyáltalán nem higiénikus folyton belenyúlni, és nehezen is kibányászható belőle a balzsam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

DeaFlora

2016. október 19.

Imádom! Kellemes, nem tolakodó illata páratlan! Jól hidratál, nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Imádom! Kellemes, nem tolakodó illata páratlan! Jól hidratál, nagyon bevált.

Kingucii

2016. április 20.

Epermániás vagyok és imádom ezt a terméket, nagyon sokáig elegendő és használ is!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Ennie86

2016. január 31.

Vészhelyzetben volt a szám, de nem volt nálam semmi kence. Anyum segített ki ezzel a kis csodával. :) Kellemes eper illat és jó textúra. Annyira nem hidratál jól, de egynek jó. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.