Oriflame

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Fejezd ki személyiséged provokatív oldalát a ragyogóan vibráló Eau de Parfum-mel. Zamatos, mámorító jegyei energiával töltik meg a teret, ahol megjelensz. Egy fantasztikus, nőies illat letisztult, modern üvegben."

ALettah

2020. január 22.

Mintát próbáltam belőle, amúgy a leírása és a marketingje nem fogott meg, de rendeléshez kaptam mintákat és ez is köztük volt. Le kell szögezni, hogy aki az édes illatoknak nem barátja, bele se szagoljon, mert ez egy édes nedű ám. Rajtam fás, gyümölcsös és édes. Egy huszonéves, csinos fiatal lány jut eszembe róla, aki egyenesre vasalja a haját, marketinget vagy valami hasonlót tanul, multinál gyakornokoskodik, és esténként a város menő klubjaiba jár partizni, pedig nem igazán engedi meg magának. Nos, egy ilyen lánynak ez egy jó választás lenne: modern, tökéletesen illik a jelenleg menő édes vonalba, cseppet sem tűnik olcsó lötyinek, kellemes, van neki szillázsa, vagánysága és egy pici harsánysága is. Eredetisége annyira nem, de ez nem is mindig kritérium.
Szerintem ár-érték arányban ez egy jó darab az Oritól, rajtam meglehetősen tartós, de mivel az édes parfümöket ritkán kívánom meg, és erre az esetre van már más tartalékon, nem leszünk egymáséi.
De el tudom képzelni, hogy sokaknak tetszhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

De el tudom képzelni, hogy sokaknak tetszhet.

bia93

2019. július 25.

Ez egy tök jó, édes illat, csodaszép üvegben. Nem tartós, de rajtam egyetlen Oriflame illat sem az. Én nagyon szerettem, a hűvösebb időben szinte minden nap ezt fújtam magamra. Hamar el is fogyott, de szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

kocsan98

2019. április 3.

Imádom, szép külső, mennyei illat. Én kevesebb mint fél áron jutottam hozzá, így nagyon megérte, de a teljes árat nem fizetném ki érte

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

adrica

2019. február 12.

Párommal egy véleményen vagyunk, hogy nagyon hajaz a Paco Rabanne Black XS-jére. Első felhangok? nagyon édes, gyümölcsös, mintha még az ananászt is érezni lehetne, aztán csitul, akkor füstösödik, szantál, és jó pár óra múlva nálam kicsit fűszeres maszkulinos illattá alakult. Még a LVB vonal is helytálló. Abszolút a mai divat illatvilágba bele illik, bár jobban örültem volna egy kis Freya visszatértének, vagy egy Mirage-nak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Masnuci

2019. február 4.

Erőteljes, édes csíkhúzós illat. Én nem rajongok annyira a fejfájdítóan édes parfümökért, de ezt elviselem magamon, sőt néha kifejezetten megkívánom. Szerintem egyáltalán nem friss illat, tehát aki tavaszi üdeséget, harmatfriss érzést keres az ne itt kutakodjon. Nyárra nem tudnám elképzelni, ahhoz szerintem nagyon ütős illat, de télen, vagy kora tavasszal egész kellemes. Ha valahová sorolnom kellene akkor egyértelműen Lancome LVB vonal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 4.

abicicaaa

2019. január 27.

Wooow 7500 teljes aron? Kicsit kikelt magabol az Oriflame mostanában. Edes kis parfum, semmi problema sincs vele, szeretem az edeset. De olyan végtelen egyszeru. Semmi csavar, semmi transformation, edes lotyi. Learazva jo vetel lehet, ha valakinek szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

bernatd

2018. december 22.

Ami első látásra megfogott az az üveg, részben ezért is vettem meg. Az illata nagyon kellemes el tudom képzelni télre nyárra is. Tartósság szempontjából is jó, kibirt egy 2 és fél órás vonat utat. Egyelőre elégedett vagyok.
Update: Nagyon tartós, nap végére is érzem magamon az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

Update: Nagyon tartós, nap végére is érzem magamon az illatot.

ddora27

2018. december 5.

Imádom ezt az illatot!Egyszerre friss,virágos,üde.Télen és nyáron is használható illat.Most ez a nagy kedvencem.Nem mellesleg nagyon tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.