Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. február 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

bubilany

2017. december 21.

Igényes és szép manikűrkészlet, és ugyan ez elmondható a csomagolására is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Igényes és szép manikűrkészlet, és ugyan ez elmondható a csomagolására is!

edi01

2017. június 26.

Vettem egy ilyet és nagyon hasznos. Van benne minden amire szükseg lehet. Ezek tényleg minőségi dolgok és időttállóak. A csomagolása is szep

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

bYou

2015. május 17.

Több éve kaptam, de még mindig imádom! :) Az egyetlen gondom csak, hogy nekem lejött a külső részét borító fólia. (Ez csak attól lehet, hogy állandóan nálam van :) )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

no1.katica

2013. augusztus 29.

Akciósan vettem, nagyon megérte az árát. Minden bent van, ami kellhet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Akciósan vettem, nagyon megérte az árát. Minden bent van, ami kellhet.

Vivianka

2013. július 17.

Nekünk megvan, és tényleg igazán minőségi termék. Nekem a szemöldökcsipesz nem jött be, könnyen felsértem magam, de azonkívül teljesen rendben van. megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Vermilion69

2013. május 8.

Nekem megvan! Nagyon imádom! Minden kütyü benne igazán minőségi és jól van összerakva is. Ami nekem picit gond, hogy a körömreszelője nekem kicsit durva, mert igazán papír körmeim vannak, de mindenkinek csak ajánlani tudom, én akciósan vettem és nem bántam meg, nagyon jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.